La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Ultra-finom emulzió 5% biolipiddel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny, száraz bőr mind a négy tünete (húzódás, feszülés, érzékenység, érdes tapintás) ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2014. március 27.

Sajnos nem egy nagy durranás... Azt hittem hogy én majd milyen szép, kicsattanó, hidratált arcal kelek fel. Na hát nem... Hidratál, az tény, de se nem eléggé, se nem úgy ahogy kellene. A vízhiányos bőrömön nem a vízzel próbál hidratálni, hanem inkább a zsírt pótolná. Ez nem jó érzés reggel, konkrétan a homlokomról folyik a zsír, de közbe még sincs kellően hidratálva, az orromról meg ne is beszéljünk. :/ Az illatát szerettem, és az állaga is nagyon kellemes, könnyű kis hidratálónak tetteti magát amikor kikerül a tubusból. De sajnos nem lett pótolhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 27.