La Roche-Posay

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. július 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Nagyon magas, széles spektrumú, fotostabil UVA/UVB-védelem. Optimális és megerősített védelem az UVA sugarak ellen is (magasabb védelem, mint az EU-s előírás). Szabadalmaztatott Mexoplex® fényszűrőrendszer. Bőrnyugtató hatású La Roche-Posay termálvízzel. Paraben-mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt, minimalista formula: illatanyag-mentes, nem komedogén. Mattító hatás: kettős fényesség elleni hatás, azonnali beszívódás, matt bőrfelszín fehér foltok nélkül. Ideális zsíros, kombinált bőrre. Vízálló.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

Ár: 3400 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: párszor használt, 90%-os , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Beiggi

2019. november 8.

Gyorsan beszívódik, nem lesz tőle olajos a bőr, bejött a pumpás adagóló viszont nehezen kenhető és fehér nyomot hagy pl bukósisakban. Érzékeny bőrre tökéletes választás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

cece030604

Korcsoport: < 18
2019. október 25.

Első fényvédőm amit kifejezetten arca vettem, idén nyáron. Olyan terméket kerestem ami zsírosabb bőrön is megállja a helyét a nagy melegben amellett, hogy SPF 50-es. Mikor megtaláltam itt és elolvasgattam a véleményeket úgy döntöttem megrendelem. Tetszett, hogy illatanyag mentes és még vízálló is, viszont úgy vettem észre, hogy a homlokomat és az orcáimat szárítja és viszked tőle a bőröm is amit valószínűleg a mattító hatásának tudhatok be.. Inkább túladtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 25.

poczeandrea

2019. október 5.

Hát ez tökéletes. Felkenem, gyorsan megszárad, nem fénylik, smink alá is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Hát ez tökéletes. Felkenem, gyorsan megszárad, nem fénylik, smink alá is jó.

Kremcica

2019. szeptember 11.

Sokáig keresgéltem a nyári fényvédőmet, de kissé tanácstalan voltam, mert ilyenkor több szempontnak kell megfelelnie mint máskor. 50-es faktor, ne legyen benne illatanyag és alkohol, illetve a melegben bezsírosodik a bőröm így a mattító hatás se árt. Tavaly és idén is ez volt az állandó fényvédőm, nem azért mert annyira jónak találom szimplán mert nem találtam jobbat. A pozitívuma hogy nem izzadt alatta bőröm és jól véd a naptól. Zsíros bőrre szuper termék, de ha kicsit is hajlamos vízhiányra, kiszáradásra az arcbőr már lehetnek gondok. Sajnos ahogy nincs annyira meleg nekem kellett alá egy könnyed hidratáló szérum/krém. Viszont minden, de minden krémmel kukacosodik. :( Pattanást nem okozott, de feszülő csípő érzést felkenéskor már igen. Mivel mattító így nagyon hamar szárad, gyorsan kell vele dolgozni. Ha megfelelő mennyiséget vittem fel akkor fehér nyomot hagyott és nem is mattult be, púderezni kellett. Jövőre mással próbálkozom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

nicolekitti

2019. szeptember 3.

Nagyon bejött ez a fényvédő. Kedvencem lett, nagyon tetszik, hogy mattít, hamar beszívódik, nem ragadok tőle, nem is szárította szét az arcomat.
Nyáron használtam, nyaralás alatt is (tengerpart) nem kentem alá semmit, nem is kellett.
Inkább mintha szárította volna a patikat, de lehet az inkább a sok napsütés és meleg mellékhatása volt.
Amugy tavaly én is az Eucerint használtam, de ez nekem is kényelmesebb és kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

alexandra091

2019. augusztus 9.

Akne ellenes gyógyszeres terápián vagyok. Elengedhetetlen a fényvedelem. Szuppperrr 😍😁 nem hagy ragacsos érzetet, hamar beszivodik. Teszi a dolgát nem bántam meg hogy megvásároltam. Elotte az eucerin 'mattító "napvédő krémet használatam. A la roche posay nyomába sem ér 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 9.

agota21

2019. augusztus 8.

Bevallom, eddig nem fordítottam nagy figyelmet a fényvédelemre. Naptejet sem szerettem használni, soha, utálom azt a ragacsos érzetet, amit maga után hagy. Sok keresgélés után találtam meg ezt a krémet, és beruháztam rá. Nekem nagyon zsíros bőröm van, de szuperül mattít. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

nemvagyokrobot

2019. július 9.

Az AHA és BHA savas otthoni hámlasztás, illetve retinol szérum használata miatt szerettem volna beszerezni egy jó fényvédőt, a bőrgyógyászom ennek a színezett tesójából adott is termékmintát, hogy próbáljam ki, ő ezt ajánlja. A mintát az alapozómmal elkeverve használtam, mert nem passzolt a színe, de ezt csak 2 hétig csináltam így, mert elmászkált az alapozó, megült a finom vonalakban, nagyon átfénylett az arcom tőlük.
Ezért döntöttem úgy, hogy megveszem a színtelen verziót, és akkor használom majd, amikor alapozót nem kenek (pl. hétvégén, nyaraláson). Mivel együtt kezdtem el használni a retinollal, kezdetben nem tudtam, hogy melyik miatt jelentek meg nagy, mély, gyulladt aknék, amiktől hetekig nem lehetett megszabadulni. Ezért mindkettő terméket elhagytam.
Majd jött a nyaralás, amikor egész nap ezt a fényvédőt használtam a Balcsin. Ekkor több csúnya akne jelent meg, és a szemem napokra begyulladt, mert a verejtékkel együtt véletlenül a naptejből is került bele, és ezzel a szemproblémával sajnos mások is így voltak, akik ezzel kenték az arcukat a társaságban.
Nálam ez volt az utolsó esélye, nekem nem vállt be, a zsíros, aknéra hajlamos bőröm nem mattította, és még rontott is a pattanáshelyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

mkdorina

2019. június 27.

Nagyon szuper! Bőrgyógyászati kezelés miatt hámlasztáshoz reggeli fényvédőt ajánlott az orvosom. Sokat keresgéltem, és itteni vélemények miatt erre esett a választásom, bár szívtam a fogam kicsit az ára miatt. Nem találok negatívumot ebben a fényvédőben. Hatásban, összetevőkben, állagban is tökéletes. Tényleg teszi, amit ígér a mattítással kapcsolatban. Nem zsíros tőle az arcom. Plusz csillag azért, hogy illatmentes. Korábban már csalódtam ebben a márkában, amiatt, hogy telenyomják a termékeiket parfümmel, de szerencsére ebből kihagyták, nagy örömömre! Az állagában sem találok kifogást, hamar beszívódik. Már a második tubussal használom és szerintem maradok is ennél. Bár kacsingatok a koreai fényvédők után is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Szilvike91

2019. június 17.

Nagyon jó! Pont ezt kerestem! Sminkelek is rá, és nem fényesedek ki! Minden elvárásomnak megfelelel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.