La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gee, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

drzoerose

2015. május 17.

sajnos az én számon semmit nem csinált
a két csillag is csak azért,mert 50-es SPF van benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

sajnos az én számon semmit nem csinált
a két csillag is csak azért,mert 50-es SPF van benne

Alice83

2012. július 29.

Használtam régebben, sokáig elég volt, a bioderma ajakápolójához tudnám hasonlítani és egy fokkal jobb a babe fényvédősénél..az az igazság h sok fényvédős ajakírt kipróbáltam már de a legtöbb esetben érdemi különbséget nem találtam nívós márkáknál természetesen..
+ezt a kialakítást nem szeretem.. egyszer a táskámban hátrahúzódott a kis gombja, az ajakír meg eltört sajnos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

naomi

2011. november 18.

Télen síeléshez vettem eredetileg, illetve az itthoni hideg időjárás ellen. Néhány használat után szépen rendbe rakta a számat és nagyon jól védte nyáron is. Egyetlen hátránya, hogy fehéres- rózsaszín színt hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

Panda

2011. szeptember 29.

Nyáron nagyon hasznos, de még éjszaka is simán használható hidratálás céljából

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Nyáron nagyon hasznos, de még éjszaka is simán használható hidratálás céljából

Gee

2011. június 7.

Nagyon szeretem, megéri az árát (kb. 2500). Nem találtam semmilyen másik ajakápolót 50+-os változatban. Jópofa, ahogy kitolódik magától a dobozából, ahogy hátrahúzod a kupakját. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 7.