La Roche-Posay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 4 090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna21, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Cosibella.hu, 4 090 Ft

Sérült bőrre. Alkalmas tetovált bőr esetén is.

A bőr regenerálódásának elősegítéséért és a bőr ápolásáért [Madecassoside]. A száraz és irritált területek megnyugtatásáért, a viszketés megszüntetéséért [5% Panthenol]. A piros és barna foltok megelőzéséért és a tetoválások védelméért [Magas UVA/UVB védelem, spf 50] +[szabadalmaztatott ceramid: Procerad™].

Ár: 4 090 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

WorkingClassGirl

2024. május 4.

Évekkel ezelőtt ptóbaltam isotretinoin szedés mellé, száraz bőrre, télen, és utáltam. Rosszul szívódik be, fehér, csípi a szemet, kényelmetlen.
Aztán újra használtam lézer után gyógyuló bőrre, meg egyéb kezelések után közvetlenül, és így már értelmet nyert a termék, mert ilyenkor nagyon jó volt. Tényleg sérült, gyógyuló bőrre valóban jó, egyébként hétköznapokra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 4.

Pumi

2024. április 13.

Borzasztó nehéz, olajos fényű krém. Szerintem zsirositja a bőrt. Problémás bőrre nem ajanlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 13.

matthias

2024. január 28.

Lézeres arckezelés után kellet hetekig használnom. Először szkeptikus voltam, de a sebgyógyító, nyugtató, hidratáló hatása kiválóan bevált. Az arcbőröm imádta. Az állaga kevésbé szerethető: pereg, kukacosodik, a koreai fényvédőknél sokkal kellemetlenebb viselni. Azonban a hatása -nekem- látványos, gyógyszernek hat, mintsem egy fényvédős hidratálónak. Újra akkor használnám csak, ha komoly irritáció alakulna ki - de akkor legalább tudom, mihez kell fordulni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 28.

FLili2

2024. január 26.

Testes és jó állagú a pattanásokra szoktam használni arra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

Testes és jó állagú a pattanásokra szoktam használni arra tökéletesen megfelel.

Malni22

2024. január 22.

Nagyon szeretem ezt a márkát, de ez a fényvédő nagyon nem jött be. Testes krém, nehezen szívódott be és nagyon fénylett tőle az egész arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 22.

Lufipufi1992777

2024. január 21.

A sima cicat imadom… ezt kevesbe. Teljesen mas az allaga,minden..😕 rettentoen csipi a szemem,de ez minden fenyvedovel igy van,szoval emiatt nem vonok le csillagot. Nen szivja be a bor,nagyon csillog,kb egy naaaagyon testes fenyvedot kell elkepzelni. Kivancsisagbol vettem ezt meg,de maradok a sima cicanal.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 21.

Rebeka_R09

2024. január 10.

Téli időszakra vettem, szerintem tök jó termék, nem lesz fehér az arcom tőle, de várni kell, hogy nagyjából beszívódjon (teljesen nem szívódik be). Viszont nem mindegy milyen mennyiségben alkalmazod, ugyanis tényleg kukacosodik. Van bőrvédő funkciója, de inkább a bőrszárazság kialakulásának megelőzésére jó, tehát nem erősen táplál. Számomra tényleg nagyon kellemes érzetű az arckrém,- pedig érzékeny bőröm van- és hozza a bőrvédő hatást. Állagra is tetszik, jól eloszlatható a termék. A kukacosodás miatt -1 csillag, ami szerintem természetes arcbőrön nem látványos, de smink alá nem lesz jó. Enyhén fényesíti bőrt, de szerintem szép. Én acne utókezelés/bőrkiegyenlítés miatt vezettem be a rutinomba, de fontos kiemelni, hogy ez nem teljes értékű fényvédő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 10.

csiges

2023. szeptember 29.

2023.09.27.
A CO2 lézeres heg eltávolítás kezeléskor utóápolásra ajánlották ezt, és a fényvédő nélküli verzióját is ennek a termékcsaládnak. Úgy gondoltam a fényvédő elég fontos a kezelés után, így e mellett a krém mellett döntöttem. Később up.

2023.09.29.
A fényvédős tényleg nem jobb, mint a fényvédő nélküli. Nem hidratál annyira, nem szívódik fel, csíp és még a szemem is könnyezik tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 29.

2023.09.27.

2023.09.29.

Ersnt

2023. szeptember 28.

Véletlenül vettem meg, a másik spf nélküli társát szerettem volna. A negatívum, hogy hagy egy fehéres réteget és mintha kevésbé lenne hatásos a sebek gyógyításában

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 28.

pzs14

2023. április 8.

Az új fajta annyira irritálja az egyébként nem túl érzékeny szememet, hogy az kriminális. Ömlött a könnyem egész nap - megfordult a fejemben, hogy kimegyek a munkahelyi mosdóba, és inkább lemosom az egész sminkemet is, csak ettől szabaduljak meg...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 8.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Vitaminok: Panthenol

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.