La Roche-Posay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 4 090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna21, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Cosibella.hu, 4 090 Ft

Sérült bőrre. Alkalmas tetovált bőr esetén is.

A bőr regenerálódásának elősegítéséért és a bőr ápolásáért [Madecassoside]. A száraz és irritált területek megnyugtatásáért, a viszketés megszüntetéséért [5% Panthenol]. A piros és barna foltok megelőzéséért és a tetoválások védelméért [Magas UVA/UVB védelem, spf 50] +[szabadalmaztatott ceramid: Procerad™].

Ár: 4 090 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kunzsuzsi

2023. január 26.

Mivel cicaplast rajongó lettem, ezzel is tettem egy próbát. Nekem túl zsírosnak tűnik, alapozóval kukacosodik, de ha csak púdert használok, akkor jól működik. Hűvös, szeles napokon szoktam használni, vagy ha húzódik a bőröm, különben soknak érzem. Nem fogom újravenni, de örülök azért, hogy kipróbáltam, nagyon izgatta a fantáziám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 26.

Taymas

2023. január 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de az a helyzet, hogy ennyit nem ér meg (mármint az árát), legalábbis nekem nem. Elsőnek is, hajlamos a morzsolódásra. Nem mindig, de azért hajlamos rá, illetve én néha rá is szoktam sminkelni, de nem mindig sikerül az se, mert sokszor elkezd morzsolódni (pedig amúgy minimális sminket használok, csak korrektort). Szóval így összességében azt mondanám, hogy hajlamos a morzsolódásra, még akkor is, ha nem sminkelek rá, illetve ha nem kenek fel alá semmit sem. Emellett pedig nekem nagyon zsíros érzetű lesz tőle a bőröm. Nem fogom újravenni, mert szerintem feleennyiért is kapok hasonló, és valószínűleg jobban beváló terméket is. Illetve nem csak a fényvédelem miatt vettem meg, hanem mert ugye sérült bőrre van, de nekem sajnos a bőrömön semmilyen változást nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 15.

Petra0304

2023. január 14.

Nem rossz, de sajnos kukacosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 14.

Nem rossz, de sajnos kukacosodik.

neszter456

2022. december 12.

Arcomra használom, most télen vettem, eddig meg vagyok vele elégedve, teszi a dolgát, nem kelt zsíros hatást, de szépen hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 12.

6vilag

2022. szeptember 23.

Télen is és nyáron is használtam. A tusolás után kenem fel, nyugtatja a kidörzsölt, kiszáradt bőrt. Szabadtéri tartózkodáshoz biztonságot ad a benne lévő fényvédelem és egyben kellően hidratál is. Nyaraláskor ideális. A hidegtől, a naptól, a víztől (és a széltől is) kissé kiszáradt bőrre valódi orvosság.
Sérült bőrre is tökéletesen alkalmas, sok orrfújás okozta hámsérülés vagy napégés, horzsolás, kozmetikai vagy bőrgyógyászati beavatkozás után is. Nálam szinte minden területen bevetésre került, nem okozott semmilyen irritációt.
Hidratálónak próbáltam önmagában, nem mondom, hogy rossz, de az otthonomtól való távozás és a munkába érkezés 1 órája alatt volt olyan folt, ahol nem szívódott be rendesen, nyomot hagyott, szépen fehérlett, mások hívtál fel a figyelmemet. Nos, csak úgy hidratálásra önmagában nappalra ez nem feltétlenűl alkalmas (bár nem is erre találták ki), azonban éjszakai krémként nekem nem volt semmilyen problémám, viszont ugyancsak nem arra találták ki. De egy a lényeg, nagyjából univerzális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 23.

dunaimano

2022. július 22.

Véletlenül rendeltem fényvédőset belőle, így kénytelen kelletlen kezdtem el kenegetni - kombinált bőrtípusra nem épp a legideálisabb az állaga, viszont egyáltalán nem kellemetlen érzés, gyorsan beszívódik, miután elkenegetem. Kicsit testesebb, nehezebb krém, erősen hidratál. Futni voltam vele, felkenés után kb. 5-10 perccel indultam, és egyáltalán nem izzadtam le, nem fojtogatott, semmi különös, határozottan pozitív csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 22.

Thumpa84

2022. május 22.

Gyogyulo sebekre, pattanas hegekre szoktam hasznalni. Erezhetoen gyorabban gyogyul a seb, nem hagyva elszinezodest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

sztike

2022. május 12.

1,5 éve leforráztam a combom (5%), a heget pedig 2 évig úgy kell védeni a naptól, mint a hímes tojást, ezért a nyári időszakra vettem. Ez lesz a második nyár, hogy használom. A sima verziója rengeteget segített a forrázás utáni első időszakban, ez a fényvédős pedig egyszerre védi és ápolja a sérült bőrt. Azért júliusban nem fogok kiülni vele délelőtt 11-kor a napra, de ha pl. lenge szoknya van rajtam, be szoktam kenni a biztonság kedvéért ezzel a heget és így nem kell aggódnom az elszíneződés miatt. A ruháimat nem fogta össze, de azért figyelek rá, hogy beszívódjon. Arcra is használtam párszor, de előfordult, hogy egyenetlenül sikerül elkenni, így viszont az alapozó is csíkos lesz fölötte, úgyhogy inkább csak a lábamra használom. Nekem egyébként nem okozott irritációt (szem körül sem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

bongi

2022. május 12.

Lézeres arckezelés után használtam, mert ezt ajánlották. Alig bírtam pár napot használni, mert még úgy is irritálja a szememet, hogy nagy ívben elkerülöm a szemkörnyéket. Csak ugye a fényvédőnek úgy nem sok értelme van, ha a fél arcomra nem kenhetem, főleg, hogy pont a szemkörnyékem szokott bepigmentálódni a naptól. A fényvédő nélküli verzióját gond nélkül tudtam használni kezelés utáni regeneráláshoz, de ezt nem. Elhasználom testre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Leander

2022. május 12.

Borzalmas, ragadós, alif lehet elkenni, szörnyű rá sminkelni, nem kap levegőt alatta a bőröm. Különleges regeneráló hatását se éreztem. Egyedüli pozitívuma a magas napvédelem - ezt viszont sok más termék is tudja, aminek nem ennyire kellemetlen a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 12.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.