La Roche-Posay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna21, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sérült bőrre. Alkalmas tetovált bőr esetén is.

A bőr regenerálódásának elősegítéséért és a bőr ápolásáért [Madecassoside]. A száraz és irritált területek megnyugtatásáért, a viszketés megszüntetéséért [5% Panthenol]. A piros és barna foltok megelőzéséért és a tetoválások védelméért [Magas UVA/UVB védelem, spf 50] +[szabadalmaztatott ceramid: Procerad™].

Ár: 2500 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Louisa

2019. április 23.

A szemoldoktetovalasom utokezelesekent ajanlotta nekem a sminkesem. Evekkel korabban a klasszik zsirosabb allagu, szintelen cicaplastot hasznaltam. Most gondoltam teszek egy probat a fenyvedot is tartalmazo verzioval. Ha a szemoldokomre kenem, akkor hagy rajta egy fatyolos reteget, marmint a szint befolyasolja, eleg vekonyan kenni.
Mivel hajlamos vagyok meggyotorni a boromet egy egy borhiba lattan, igy pattanasok nyomaira is hasznalom, nagyon jol nyugtat, viszont nem celiranyosan, nagyobb feluleten hasznalva pattanasokat okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

liababa

2019. április 13.

Igazi univerzális kiskedvenc. Kenem a gyerekek arcára, magamra, a férjemre...minden helyzetben megállja a helyét.
A gyerekek ekcémás bőrét nem bántja, véd a napégéstől, jó rá sminkelni, nem fénylik utána az ember mint egy diszkógömb.
Persze ez nem naptej, ha sokat játszóterezünk vagy strandolunk nyáron Bioderma photoderm termékekre váltunk, de őssztől tavaszig sokat használjuk.
Minimálisan hidratál is, de inkább véd a kiszáradástól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Minimálisan hidratál is, de inkább véd a kiszáradástól.

Aidyn3

2019. március 28.

Természetesen 5*, szuper minden tekintetben. Működik, bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő, és még fényvédő is... Pontosan ilyet kerestem, remélem segít a piros foltok elleni küzdelmemben.

pMicheltől ha esetleg még erre jár valaha, kérdezném, miért nem lehet napozáshoz használni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Preciosa

2018. július 2.

Én csak termékmintát próbáltam belőle, és a zsíros bőrömön csillogott, de nem vállalhatatlanul, közben meg érezhetően nyugtatta a bőrömet. Szépek az összetevők, kár, hogy van benne denat. alkohol, mert amúgy jó lenne hámlasztás, pati nyomkodás utáni napokra, amikor a bőröm vágyik valami extra védelemre, táplálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

pMichelle

2018. június 22.

Az eredeti Cicaplast annyira bevált, hogy gondoltam kipróbálom ezt is. Nem tömíti el a pórusokat és sokkal jobban beszívódik. Koreai szérumokkal szépen működik együtt és így a hidratálás is pont elég.
Kémiai hámlasztás mellé szerintem kötelező alapdarab.
Kissé ragacsos a finishe de úgy véltem felfedezni hogy ez a sminket meg tartósabbá teszi.

Most olvastam néhány előző kommentet és mindenkit óva intek tőle hogy a napvédő terméket ezzel váltsa ki. Ez városba (esetleg túrázáshoz) jó 2in1 termék, de nem kimondottan napozáshoz lett kitalálva főleg nem délben 😖 attól hogy rövid távon ez nem látszik szemmel, a bőr mélyebb rétegei igenis sérülhetnek "helytelen" használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Kémiai hámlasztás mellé szerintem kötelező alapdarab.

ki6kina

2018. május 30.

Szép egyenletessé teszi az arcbőröm. Eddigi használat során nem okozott irritációt, pattanásokat vagy mitesszert. Így a melegebb időben kicsit sűrű az állaga, de számomra a fényvédelem kárpótol ezért. Sminkelni is lehet rá, ha az ember keveset oszlat el az arcon. Éjszakára is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Tirana

2018. május 14.

Igazi csodaszer, imádom. Este felkenem és reggelre láthatóan sokkal szebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

hamamelis

2018. április 11.

Szeretem, heget halványít, pirosságon enyhít, és nem ég le az arcom, szóval remek fényvédő. Ezt használom egy ideje, de nekem kell alá sima hidratálókrém.
Az állaga jó, nem hagy fehér csíkot az arcon. Se pattanás, se irritáció, se mitesszer nem jelentkezett hosszú használat során sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

szfrances19

2017. október 22.

Kuponnal sikerült beszereznem glamour napok alkalmával. Elsősorban azért vettem ezt, mert elkezdtem kémiai hámlasztót használni éjszakára, és nappalra olyan krémet szerettem volna, ami fényvédős és megnyugtatja a bőrömet. Kicsit nehéz krém, és eléggé fénylik tőle az arcom, de szerencsére matt alapozóval megoldható ez a proléma. Egyelőre még nem tudom, hogy újraveszem-e, ha majd elfogy, sajna kuponnal is nagyon drága, és elég kicsi adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

c_andersen

2017. szeptember 5.

Nyárra vettem a szeplős-májfoltos-vitiligos arcomra. Tökéletes, elhalványította a foltokat és nagyon jól védte a fénytől. Hidratál, alapozó alá tökéletes még nyárra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.