La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

nine

2019. november 5.

Nem egy csodaszer, de meg vagyok elégedve vele! Főként éjszakára használom, kicsit vastagabb rétegben viszem fel, és így nagyszerűen hidratálja az amúgy meglehetősen száraz ajkamat. Szerintem összhangban van az ára a minőségével és a hatékonyságával.
Talán annyi a negatívuma, hogy néha nehéz az adagolása, pláne, hogy most már a tubus vége felé járok, kicsit nehezen nyomható ki a krém. Amikor meg tele volt, akkor előfordult, hogy hirtelen túl sok jött ki belőle. Picivel praktikusabb kiszerelése is lehetne, de ez tényleg csak egy apróság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

TDiana

2019. november 1.

Kb. 1 hónapja használom minden reggel és este. Nagyon krémes, kellemes érzése van és jól táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

vanita0927

2019. szeptember 28.

Télen használom. Sűrű, jól
hidratál. Nyárra sok. Ára is rendben. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Télen használom. Sűrű, jól
hidratál. Nyárra sok. Ára is rendben. 🙂

Fujituli

2019. augusztus 29.

Sűrű állagú, szelíd fénnyel. A száj utána esztétikus, nem néz ki olajosnak, vagy ilyenek, mint a legtöbb ajakbalzsam használata után. Egy eléggé vastag formula, ami télre tökéletes, nyárra kicsit sok, de még mindig jobb, mint a drogériás társai, mivel nem olvad le a bőrről. Akinek nagyon száraz, problémás az ajakkörnyéke, annak egy jó választás lesz. Sokat kipróbáltam a kategóriából, ez nekem a top5-ben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

pillangolany7

2019. augusztus 9.

Egy időben véresre kirepedt a szám, és semmivel nem tudtam helyrehozni, a bőrgyógyász pedig ezt ajánlotta rá. Valóban sűrűbb állagú, így nehéz kinyomni a tubusból, ezt leszámítva nekem pár nap alatt meggyógyította a számat, és azóta is jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Nyimuska

2019. augusztus 2.

Estére ilyen nehéz ajakbalzsamot viszek fel mindig. Nappal nem használnám, tényleg sok, és sok idő felvinni is (nem olyan sitty-sutty mint a szokásos csavarós kiszerelés + nekem mindig rá kell segítenem az eloszlatásra ujjakkal, ezt nyilván csak tiszta, frissen mosott kézzel teszem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

mandika

2019. május 25.

Nem rossz, de nem is jó. Nagyon lassan szívódik be, ez a tubusos forma sem szerencsés, túl sűrű az állaga. A kiszáradt ajkaimon télen nem sokat segített, többet vártam tőle. Végül el sem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

altair

2019. május 21.

Nem használom napi szinten, csak mikor extra ápolásra van szüksége az ajkaimnak. De akkor tökéletes, pár nap alatt helyrehozza.
Próbáltam már az Uriage cicaplast krémét is, az is jó, de ennyire nem volt hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 21.

katabaksay

2019. május 20.

Fél éven keresztül szedtem isotretinoint, aminek köszönhetően elképesztően száraz lett az egész testem, többek között a szám is. Ez az ajakápoló mentette meg az éltemet, nem mentem el otthonról nélküle. Amióta ezt használtam egyáltalán nem voltak szárazak az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

mercica

2019. május 11.

Szívesen kísérletezek szép összetevőjű gyógyszertári termékekkel, így voltam ezzel a márkával is. Sajnos erről a termékről kb. semmi pozitívumot nem tudok elmondani, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Az állaga valóban sűrűbb, mint egy ilyen tubushoz illene, a hatása semmi extra, de legalább kicsípi és pirosra irritálja a felső ajkamat. :(
Gondoltam mindegy, ha már megvettem elhasználom esténként, de van egy olyan érzésem, hogy emiatt szárazabb mostanában a szám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol