La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

imolade

2022. szeptember 30.

Télen nekem nagyon kiszáradós a szám, ezért kell valami jó kis táplálós és védős ajakbalzsam. Ezt leginkább este szoktam használni, mert nem egy hamar beszívódós/komfortos fajta, így meg folyamatosan lenyalogatnám, ami csak nagyobb bajt okoz a hidegben... Semmi nagyon extrát nem tapasztaltam a használata során, azonnali fájdalom/kicserepedés megoldására lehet, hogy tényleg jó, de a regenerálást megkérdőjelezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 30.

sabrirory

2022. április 18.

Nekem ez egy teljesen átlagos ajakápoló. Nagyon ragad, bár csak éjjelre használom. Nincs illata az egész krém olyan, mint a sima vazelin. Az ára a tudásához képest sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

molnaragnes1982

2022. április 9.

Fogászati kezelés után szétrepedt a szájzugom, hosszú napokig sem a Bepanthen, sem az aloe vera, sem egyéb ápolók nem segítettek, csípett, sebes volt, fájt. A patikában beszéltek rá erre, mondván hogy rengeteg pozitív visszajelzés érkezik a termékre. Adtam neki egy esélyt, és milyen jól tettem, egy-két bekenés után, pár óra alatt elmulasztotta a fájdalmas, rossz, csípő érzést, begyógyította a szájzugom sebét. Öt csillagot adok, mert nagyon hamar csodát tett, és ezért le a kalappal. Ugyanakkor számomra, mint ajakbalzsam nem az igazi, kétségtelenül puhává teszi az ajkakat, sem az íze, sem az állaga nem az, amit egy ajakápolótól a mindennapokban elvárnék (más kérdés, hogy ahogy itt olvasom, hosszú használtra szinte senki nem javasolja).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

Annie25

2022. április 7.

Jöttem egy kis Update-re... Sajnos le kell pontoznom 1*-ra... kezdtemben tényleg jónak tűnt, viszont elkezdtem folyamatosan használni, minden nap. 1 hét után nem tudtam, hogy mi van a számmal... A felső ajkam folyamatosan hámlott és ki volt száradva, mire rájöttem, hogy ettől a "csoda" ajakápolótól van. Amint rájöttem visszatértem a jól bevált ajakápolómhoz és 1-2 nap alatt helyrejött.

2022.01.17. Ez az ajakápoló egy csoda! Rengeteg félét kipróbáltam már, de ez kb fél óra alatt rendbe tette az ajkaimat, pedig már annyira ki volt száradva, hogy feszült, húzódott és cserepesedett. Biztos, hogy újra fogom venni, számomra nélkülözhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

dorqaap

2022. február 6.

Ajándékba kaptam, magamtól nem venném meg, drága. A hatása is közepesen hidratáló. Semmi extra, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

szbfruzsi

2022. január 8.

Gyenge a hidratálóereje sajnos,
gyorsan eltűnik a számról, és még nem is marad hidratált
Folymatosan újra és újra kell kennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

Gyenge a hidratálóereje sajnos,
gyorsan eltűnik a számról, és még nem is marad hidratált
Folymatosan újra és újra kell kennem.

ppetruc

2022. január 2.

Izotretinoin kúra alatt vagyok, több helyen is ajánlották, így próba cseresznye alapon kipróbáltam. Többnyire estére, illetve ha itthon vagyok szoktam használni, hiszen nem mindenhol kivitelezhető hogy ujjakkal felapplikálhassam a terméket a számra. Többnyire akciósan szoktam belőle 2-3 darabot rendelni, így minden van itthon belőle utánpótlás. Magában nem csodaszer, más termékekkel együtt viszont nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 2.

Szeos

2021. december 21.

Nekem ez sajnos nagy csalódás volt, borzasztóan kiszárította a számat. Nem gondoltam először, hogy ettől van. Nagyon meglepődtem mikor javulni kezdett a szám állapota ahogy abbahagytam ennek a krémnek a használatát, soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

sigma

2021. november 23.

Rendszeresen hasznalok ajakapolokat, tobbfelet is, mindenhol van egy, szoval tenyleg egesz nap kenegetem, igy nincs is kiszaradva a szam. Ezt csak estenkent, lefekves elott kenem fel.
De ennel a parom mar az elso hasznalat utan megjegyezte egy puszinal, hogy milyen finom ajkam van. Szerintem ez mindent elmond rola. 5*, bar van olyan amit en jobban szeretek erezni a szamon (iz, allag, stb.), de a hatasa felulmulhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

pacsirszkyh

2021. szeptember 1.

Anno valami kèzkrèmes hiperszuper ajànlatban vettem meg ès azóta cserepeket csak a tetőkre pillantva látok! Az állaga tömör, de könnyen kenhető. Az íze borzasztó, dehát nem is arra való, hogy nyalogassa az ember! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol