La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

emmala

2024. február 10.

Imádom! A tiszta vazelin után ez hidratál a legjobban, praktikus a csomagolása is. Egyetlen negatívuma talán, hogy nem szívódik be olyan gyorsan. Mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 10.

orczpolett

2024. január 25.

Pár nap alatt helyreteszi a már lassan vérző, száraz ajkamat! Csoda termék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

Pár nap alatt helyreteszi a már lassan vérző, száraz ajkamat! Csoda termék

gyucintia

2023. december 17.

Eddig az Uriage ajakápolójába voltam szerelmes, viszont ezzel kiegészítettem a sok pozitív tapasztalat alapján.
Esti ajakápolónak használom, csodás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 17.

Esti ajakápolónak használom, csodás!!!

Drazsy

2023. december 11.

Nagyon sokféle ajakápolót kipróbáltam már, de az a No.1! Este szoktam vele kenni az ajkaim, nagyon jól hidratalja és feltölti reggelre, igaz nem szívódik be/ fel, le kell mosni, viszont a hatása fenomenális!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 11.

Delaney

2023. december 7.

A legjobb, amit eddig használtam. 1 nap használat után már éreztem a különbséget. Szét volt repedve a szám, sebes volt, de azonnal helyre tette!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 7.

vfejes

2023. november 27.

Csodálatos. Az egyetlen, ami begyógyítja a majdnem sebes számat. A beton, a húzódás, a téli száradás semmi mástól nem múlik el mostanában. Ekcémás vagyok alapból, mindig kín a tél. Gyógyszer 😍😇

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 27.

Jdit04

2023. október 27.

Semmi extra hidratáló hatását nem véltem felfedezni, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nem rossz, de nekem egy sima Neutrogena jobban hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 27.

dunaimano

2023. október 4.

Baromira bejött ez az ajakápoló, annyira, hogy az extrán cserepes ajkú vendégeimre is ezt kenem. Ilyenkor jön a "mindig ilyen", a "soha semmi nem segít", vagy az "állandóan kenem, de nem használ", amivel nem is lehet mit csinálni - akinek nagyobb hajlama van a száraz ajkakra, az sajnos szenvedhet vele. Aztán jön a meglepetés, amikor beszívódva, 10-20 perc után látványos hatása van. Nem mondom, hogy hosszú távon is mindenkinek ez a megoldás, habár személy szerint egész télen ezt használtam az ajkaimra (igen, ennek ellenére csak most jutott eszembe véleményezni). Hozzá kell tenni, hogy én is hajlamos vagyok a kicserepesedésre, de nálam sokkal rosszabb esetek is vannak. Mindenesetre megér egy próbát, akár másik ajakápolóval kombinálva (ez amúgy is hasznos szerintem, másik kence másik összetevői máshogy fognak hatni). Nekem nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 4.

kunzsuzsi

2023. január 26.

Ez egy csoda. Nyár végén kezdett el brutálisan cserepesedni a szám, begyulladt, bedagadt meg minden. Egy csomó ajakápolót, kenőcsöt, patikai szirszart kipróbáltam, semmi nem használt, aztán kipróbáltam ezt és pár nap alatt lehúzta a gyulladást. Azóta mindennap ezt használom, és szerencsére egyre ritkábban kell kennem ahhoz, hogy a cserepesedést megakadályozzam. Rúzs alá sok lenne, de esti/reggeli ápolónak kiváló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 26.

truska

2023. január 22.

Csodatevo cucc. Bar nem csak rendeltetés szeru használatra. Durva megfázás alatt az orrom kenegettem vele, es konkretan orak alatt rendbe tette az orrom. Ajakapolonak szerintem a sima carmex jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.