La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

Ár: 1200 ft , Eladó: cintialaura
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --

peach

2020. május 28.

Hát, jobb mint az átlag drogériás mentollal telenyomott ajakbalzsam, de amúgy nem nyűgözött le. A kiszerelést én is utálom és rekordidő alatt fogyott el pedig nem kenegettem egész nap. Hidratálás terén is hagy kívánni valót maga után

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Beiggi

2020. május 27.

Alapvetően a hatásával elégedett vagyok, viszont a kiszereléssel nem. Ez valószínű azért van mert jobban szeretem a stiftes szájápolókat, ez pedig kinyomós és mindig szétkenődik azon a kis fejen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Roxuska

2020. május 10.

Alapvetően jól hidratálja a számat, viszont, ha nem használom egy-két napig azonnal újból el kezd száradni a szám. Mindezek mellett nagyon finom is. De a Carmexet nem überelte nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Benedetta88

2020. április 7.

Csomagban vettem meg a Cicaplast balzsammal együtt. Nem volt szimpatikus a kiszerelése, mert nem a hagyományos stift jellegű. Végül csak felbontottam, de nem sokat használtam a nem éppen praktikus adagolója miatt.
Egy hete kb. brutálisan kiszáradt az orrom környéke, a szám, a széle ki is repedt, akkor nyúltam újra utána és segített. Nagyon sűrű, nekem kicsit viaszos állaga van, mégis természetes fényt ad a szájnak. A szám széle viszonylag hamar, pár nap alatt gyógyult meg a használatával. Az orromra is kentem belőle igaz nem arra való, de hatásos volt.
Azóta befogtam éjszakai ápolónak a Nuxe ajakbalzsam mellé felváltva, mivel egyiknek sem szeretem a kiszerelését :) Ettől függetlenül most már tudom, hogy mihez kell nyúlnom vészhelyzetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

PrincessBell

2020. március 30.

Ez egy se nem jó se nem rossz ajakbalzsam számomra. Szerencsére nem magamtól vettem meg, hanem mellécsomagolták egy rendelésnek, aminek örültem akkor, mert sokszor reped ki a szám sarka. Hát... ha ezen a cuccon múlik, az úgy is marad :D
Nem tudok nagyon rosszat mondani róla, de jót sem. Olyan semmilyen.
Az állaga furcsa. Nehéz kinyomni és eloszlatni ezzel a "kinyomós" verzióval, így a mennyiséget is nehéz szabályozni, tehát számomra abszolút nem praktikus. Sokáig hidratálni sem hidratál és az én számon elfolyik, nem szívódik be, ha sikerül keveset kinyomni a tubusból, akkor sem, pedig nem az ajkaim hidratáltságáról vagyok híres :)
Sokak számára segít, ahogy olvasom és szépek az összetevői és alapvetően tényleg nem rossz termék, ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Nem tudok nagyon rosszat mondani róla, de jót sem. Olyan semmilyen.

TRLinda

2020. február 27.

Szerintem gyógykrém,mivel volt egy balesetem ,ami számat érintette és nagyon sebes lett,nem egyszerűen csak kiszárította a hideg,durva,hogy egy éjszaka alatt mennyire sokat segített.Nekem gyógyszerész ajánlotta egyébként

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

laanna

2020. január 24.

Megéri az árát, hiszen elég nagy mennyiséget kapunk. A funkcióját is tökéletesen betölti, szépen hidratál, az esetleges kisebb repedéseket is gyógyítja. Elégedett vagyok vele, egyedül a kiszerelése nem a kedvencem, mivel a stiftes ajakápolókat jobban kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

malvinahelia

2020. január 24.

Legjobb ajakápoló. Nagyon sokat megpróbáltam, de semmi sem akart működni. Ez pár nap alatt rendbetette a Sahara-száraz számat. Ha elfogy, biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

preka

2020. január 10.

az egyetlen ajakbalzsam ami rendbeteszi a telen hidegtol, szeltol kirepedezett szamat. imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

kokuszmokusz

2019. december 30.

Nagyon szeretem!
Nyárom is ezt használtam, de most télen mikor rettenetesen kirepedt a szám, 1-2 nap alatt rendbe tette.
Biztos újra fogom venni, imádom a La roche posay termékeket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Nagyon szeretem!
Biztos újra fogom venni, imádom a La roche posay termékeket!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol