La Roche-Posay

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti86, Módosítva: 2012. október 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztítja a bőrt az érzékeny bőr számára legkíméletesebb tisztító összetevőinek köszönhetően. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, ezáltal a bőr tiszta és friss lesz. Bőrnyugtató, kímélő La Roche-Posay termálvízzel -

• pH 5.5
  • szappanmentes
  • alkoholmentes
  • színezékmentes
  • paraben-mentes.

csajreni

2018. augusztus 14.

Másfél hónapja ajánlotta a bőrgyógyász az Effaclar Duo + krémet (szerintem egy csodakrém) és gondoltam még jobban fog hatni, ha elkezdem használni a termékcsalád többi tagját is. Nem bántam meg! Soha nem próbáltam még micellás vizet, így nem tudok nyilatkozni, hogy mennyiben más az olcsóbb, drogériás vizekhez képest. Imádom! Minden sminket leszed az arcomról (2 vattakorong azért kell), még a szempillaspirált is. Idáig akármivel mostam le a szempillaspirtált, másnap reggel mindig tisztára fekete lett a szemem alatt,a mikor megmostam az arcomat. Ilyen problémám már nincs.
Bár érzékeny bőrre való, nekem első alkalommal picit csípte a szemem alatt (pedig nem érzékeny a bőröm). Ez második használatnál már nem lépett fel.
Nagyon-nagyon sokáig elég lesz, hatásos, maximálisan megéri a pénzét és megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

szukhentrunk

2018. március 27.

Nekem teljesen leszedi az arcomról a sminket. Nagyon sokáig elég, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

bugeyes

2018. március 11.

Szerettem használni, mert “mindenmentes”, viszont a sminkemet nem hozta le olyan könnyen, főleg a szememről, lehet, hogy azért teszek még vele egy próbát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

FodorPapBarbara

2018. március 6.

Nekem nagyon bevált. Tökéletesen eltávolítja a sminket, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Egyértelműen kevesebb a pattanás és a miteszer is az arcomon. Egy csillagot csak az ára miatt vontam le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Deep1982

2018. január 14.

Nem szeretem a miccellás arctisztítókat,de ez valami csodás.
Minden sminket eltávolít,viszont én szemre nem használom,mert nekem csípte.
Őt is újra veszem,az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Nem szeretem a miccellás arctisztítókat,de ez valami csodás.
Minden sminket eltávolít,viszont én szemre nem használom,mert nekem csípte.
Őt is újra veszem,az biztos :)

kati545

2017. december 25.

Az Effeclar arclemosó előtt használom, illetve amikor hazaérek a munkából ezzel mosom le a sminket. Azt szépen eltávolítja, rengetegszer teljesen és az arclemosó már nem szed le semmit. De amúgy semmi különbséget nem láttam másik micellás vízhez képest (bár eddig csak a Garnier micellás vízét próbáltam). Szóval nem fogom újra venni, mert ahhoz drága, hogy ne lássak változást a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

macsek79

2017. október 16.

Több mint egy évig használtam (nem azért mert jó, nem volt kedvem mással próbálkozni :)). Tisztít, de semmi több, sőt használat után kicsit ragacsosnak érzem a bőröm...Most Uriage micellás arclemosót használok, egyenlőre jobbnak tűnik ennél....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

k96great

2017. szeptember 6.

Legjobb miccellás arctisztító. Minden sminket eltávolít. Kenterbe veri a Bioderma micellás vizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Timicat

2017. augusztus 30.

Szuper arclemosó! Pattanásra hajlamos bőrömmel nagyon jót tett. Szépen leviszi a sminket, a szempilla spirál neha ki fog rajta, de megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

csudex

2017. július 20.

Micellas vizhez kepest nagyon habzik. Ennek.ellenere szeretem hasznalni. En inkabb ugymond tonikkent hasznalom a cink miatt, igy rettento szepen tudja a pattanasokat lehuzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Sodium Lactate