La Roche-Posay

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tonik spray zsíros, pattanásos bőrre.

Hipoallergén, illatmentes.

Szerkesztői kedvencek: 2016 augusztus

*KERESEM!* LRP La Roche-Posay Serozinc spray/arcpermet
Ár: *KERESEM!* <1.600 Ft (megegyezés szerint) vagy CSERE , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Előre utalás vagy helyszínen készpénzben

Pocok7

2020. december 16.

A sima termál permet után szerettem volna ezt is kipróbálni, mert a cinket javasonják aknés bőrre, nem vártam tőle csodát természetesen, egy pici pluszt talán adott, de ez csak kiegészítés, magában nem megoldás a problémás bőrre. A sós íze miatt ezt kevésbé szerettem használni, így nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

SzapiAnna

2020. augusztus 21.

Kombinált/zsíros bőrre tényleg nagyon jó, rengeteget segít és kellemes használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

bongi

2020. augusztus 5.

Kb. 1 hete használom, eddig semmilyen hatását nem tapasztaltam. Tonik helyett használom smikelés előtt, mert legalább nem zsírosítja még jobban a bőröm mint sok problémás bőrre ajánlott alkoholos tonik. Nem zsírosít, de nem is mattít. :) Jólesik használni, főleg ebben a melegben, eddig nagyjából ennyi. Ezért nem igazán éri meg megvenni. Nem teljes pénzkidobás, de nem nélkülözhetetlen. Eddig erre a célra levendulavizet használtam, az olcsóbb és talán még jobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Lencseee

2020. július 29.

nagy remenyeket fuztem hozza,.de nem jobb/kulonlegesebb hatasu, mint egy termalvizes spray. csak joval dragabb 🙉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Benedetta88

2020. július 7.

Kombinált bőröm van, ami persze nyáron hajlamos zsírosként viselkedni. Ezenkívül a mitesszerek és pattanások engem sem kímélnek mindig. Reggel és este is szoktam használni beépítve a rutinomba, már amikor valamelyik alkalmat nem felejtem ki. Mattít, kicsit enyhíti a kifényesedést és a gyulladást (ha már van) Együtt használom a Vichy Normaderm szérummal és jó ideje nem volt pattanásom még azokon a napokon sem. Vagy ami megjelenik az tűnik is el..Nyáron hidratál és frissít. Néha a nagy melegben párom és az én karom is kipattogzik, arra is szoktuk használni és bevált. Smink fölé is kifogom próbálni mások ajánlása alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

rekabeauty

2020. május 19.

Miután a legrosszabb acnem volt és sajnos még most sem mondhatom el, hogy teljesen elmúlt, így rengeteg heggel és sajnos a mai napig bár kevesebb, de jönnek újabb pattanások. Pluszban iszonyatosan miteszeres is az arcom. Mindezek mellett úgy döntöttem megvásárolom ezt a terméket. Őszintén hámlasztók, c vitamin, niacinamide, hialuron, retinol stb. mellett nem tudom használ e. Minden reggel és van, hogy este is becsületesen befújom az arcom. Rosszat nem tesz, a sminkek nagyon szépen állnak az arcomon, bár az a megfelelő hidratálásnak köszönhetem szerintem elsősorban. Elhasználom már, de meglennék nélküle. Az viszont tény, hogy ha már valamilyen frissítő sprayt akarnék vásárolni, ezt venném. Acne mellé nem mernék bevállalni, legyen az drágább vagy olcsóbb smink márka, biztos, hogy nem tenne jót az arcomnak. ( kivéve MAC, azzal nem volt problémám) Mivel se több pattanást, se több miteszert nem szeretnék, valamint irritált bőrt sem, így ezeket mérlegelve mindenképp ezt venném, annak tudatában, hogy a sminkemmel nagyon jól működik és nem lesz ettől kevésbé hosszantartóbb, sőt.

Összességében nem látom, hogy használna, de nem is árt és ez már plusz pont, főleg ha kipróbálnád. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Liliwm

2019. november 24.

Csodálatos! Hidratál és tisztít is! Sokat segített :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Csodálatos! Hidratál és tisztít is! Sokat segített :)

SugarB

2019. október 17.

Nagyon szeretem, könnyebben helyrejönnek a csúnya sebes pattanások tőle, különösen jó a hátamra és a dekoltázsomra, mert nyáron ott is van, hogy kipattogok. Nem nélkülözhetetlen, de sokszor hiányzik ha nincs.:) Ja és reggel is nagyon jó ébresztőnek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Odinnaf

2019. október 3.

Nekem nem vált be, inkább csak zsírosította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Nekem nem vált be, inkább csak zsírosította a bőröm.

kaposztamester

2019. szeptember 10.

Nem látom sok értelmét. Szettben vásároltam más effaclar termékkel. Borotválkozás után fújkálom be a bőröm , arcra szerintem semmi . Ettől függetlenül nem írom le teljesen a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.