La Roche-Posay

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tonik spray zsíros, pattanásos bőrre.

Hipoallergén, illatmentes.

Szerkesztői kedvencek: 2016 augusztus

*KERESEM!* La Roche-Posay Serozinc spray/arcpermet
Ár: *KERESEM!* <1.600 Ft (megegyezés szerint) vagy CSERE , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Előre utalás vagy helyszínen készpénzben

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rekabeauty

2020. május 19.

Miután a legrosszabb acnem volt és sajnos még most sem mondhatom el, hogy teljesen elmúlt, így rengeteg heggel és sajnos a mai napig bár kevesebb, de jönnek újabb pattanások. Pluszban iszonyatosan miteszeres is az arcom. Mindezek mellett úgy döntöttem megvásárolom ezt a terméket. Őszintén hámlasztók, c vitamin, niacinamide, hialuron, retinol stb. mellett nem tudom használ e. Minden reggel és van, hogy este is becsületesen befújom az arcom. Rosszat nem tesz, a sminkek nagyon szépen állnak az arcomon, bár az a megfelelő hidratálásnak köszönhetem szerintem elsősorban. Elhasználom már, de meglennék nélküle. Az viszont tény, hogy ha már valamilyen frissítő sprayt akarnék vásárolni, ezt venném. Acne mellé nem mernék bevállalni, legyen az drágább vagy olcsóbb smink márka, biztos, hogy nem tenne jót az arcomnak. ( kivéve MAC, azzal nem volt problémám) Mivel se több pattanást, se több miteszert nem szeretnék, valamint irritált bőrt sem, így ezeket mérlegelve mindenképp ezt venném, annak tudatában, hogy a sminkemmel nagyon jól működik és nem lesz ettől kevésbé hosszantartóbb, sőt.

Összességében nem látom, hogy használna, de nem is árt és ez már plusz pont, főleg ha kipróbálnád. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Liliwm

2019. november 24.

Csodálatos! Hidratál és tisztít is! Sokat segített :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Csodálatos! Hidratál és tisztít is! Sokat segített :)

SugarB

2019. október 17.

Nagyon szeretem, könnyebben helyrejönnek a csúnya sebes pattanások tőle, különösen jó a hátamra és a dekoltázsomra, mert nyáron ott is van, hogy kipattogok. Nem nélkülözhetetlen, de sokszor hiányzik ha nincs.:) Ja és reggel is nagyon jó ébresztőnek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Odinnaf

2019. október 3.

Nekem nem vált be, inkább csak zsírosította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Nekem nem vált be, inkább csak zsírosította a bőröm.

kaposztamester

2019. szeptember 10.

Nem látom sok értelmét. Szettben vásároltam más effaclar termékkel. Borotválkozás után fújkálom be a bőröm , arcra szerintem semmi . Ettől függetlenül nem írom le teljesen a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Lorna

2019. június 21.

Most érek a végére. Elején kicsit zavart, hogy többszörösébe kerül egy sima fújkáló spraynek pedig ugyanazt tudja. Ezért jó hogy akkor szoktam véleményezni, amikor már kiürülőben van valami mert addigra meg is változhat a véleményem vagy találhatok alternatív felhasználási módot. :)
A cink tényleg segít egy kicsit mattítani, csökkenti a gyulladást, de amint előttem megjegyezték nem csodaszer. Ha az én tinédzserkori aknémmal találkozik a bőrgyógyászathoz járkálós, havonta kozmetikus fincsiséggel akkor jól körberöhögi az akném szegény Serozincet.
De a felnőttkori kombinált, vízhiányos bőrömnek úgy érzem segít.
Mattít, kicsít megálljt parancsol a túl fényes bőrnek, kicsit lehúzza a gyulladást. Nyáron frissít, kellemes. Hidratál.
Ok, Alternatív Felhasználási Mód: amikor még nincs kedvem hajat mosni, pedig már kéne, ha úgy befújkálom vele úgy úgy a fejbőrömre kerüljon, mint egy száraz samponnal akkor egy napot még bír a hajam. Gondolom ott is dolgozik a cink vagy ilyesmi. Egyszer kétségbeesésemben próbáltam ki, és működött.
Ezzel a módszerrel pozitívum, hogy nem érzem a fejbőrön a - tipikus van valami a hajamon- száraz sampon érzetet. Negatívum, hogy elég sokat kell fújkálni, célzottan fül fölött oldalt elválaszt és lő, és a csak egy kicsit zsíros a hajon segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

De a felnőttkori kombinált, vízhiányos bőrömnek úgy érzem segít.

ildiko91

2019. május 21.

Egy éve találtam rá, nyaralásra vettem. Kombinált a bőröm, szoval ráfér a hidratálás is. Annyira megszerettem, hogy reggelente is ezzel ébresztem fel az arcom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Titvog

2019. március 24.

Egy dolog miatt vettem meg a legnagyobb nyári hőségben: utáltam, hogy munka közben nem elég hogy megsülök, de még brutál fényes is lett az orrom, és a homlokom a nap folyamán. Így fogtam, és magamra fújtam. Nagyon jól mattít, frissít. Gyulladásra és irritációra is jó volt, kellemes volt használni, de ennyi. Csodát nem kell tőle várni, nem ő lesz a megváltó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

mar

2019. március 21.

Nálam sajnos teljesen hatástalan volt, nem láttam változást a bőrömön. A homlokom és az állam jobban zsírosodik, illetve amíg használtam (más termék miatt) voltak olyan napok, amikor irritáltabb volt a bőröm, mint szokott, de nem tűnt fel, hogy ezeken javított volna. Kellemes volt használni, ártani nem ártott. El tudom képzelni, hogy nyáron jól jöhet frissítő arcpermetnek, de egyébként nekem nélkülözhető. Egy 50 ml-es flakon napi egy használattal nem egészen egy hónapig tartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

csvik

2019. február 3.

Kb 2 hónapja használom, általában sminkelés után fújom és így nem zsírosodik olyan hamar a bőröm. Lehetne kicsit hosszabban tartó hatása, de jobb mintha semmit se használnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.