La Roche-Posay

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tonik spray zsíros, pattanásos bőrre.

Hipoallergén, illatmentes.

Szerkesztői kedvencek: 2016 augusztus

*KERESEM!* La Roche-Posay Serozinc spray/arcpermet
Ár: *KERESEM!* <1.600 Ft (megegyezés szerint) vagy CSERE , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Előre utalás vagy helyszínen készpénzben
Odinnaf

2019. október 3.

Nekem nem vált be, inkább csak zsírosította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Nekem nem vált be, inkább csak zsírosította a bőröm.

kaposztamester

2019. szeptember 10.

Nem látom sok értelmét. Szettben vásároltam más effaclar termékkel. Borotválkozás után fújkálom be a bőröm , arcra szerintem semmi . Ettől függetlenül nem írom le teljesen a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Lorna

2019. június 21.

Most érek a végére. Elején kicsit zavart, hogy többszörösébe kerül egy sima fújkáló spraynek pedig ugyanazt tudja. Ezért jó hogy akkor szoktam véleményezni, amikor már kiürülőben van valami mert addigra meg is változhat a véleményem vagy találhatok alternatív felhasználási módot. :)
A cink tényleg segít egy kicsit mattítani, csökkenti a gyulladást, de amint előttem megjegyezték nem csodaszer. Ha az én tinédzserkori aknémmal találkozik a bőrgyógyászathoz járkálós, havonta kozmetikus fincsiséggel akkor jól körberöhögi az akném szegény Serozincet.
De a felnőttkori kombinált, vízhiányos bőrömnek úgy érzem segít.
Mattít, kicsít megálljt parancsol a túl fényes bőrnek, kicsit lehúzza a gyulladást. Nyáron frissít, kellemes. Hidratál.
Ok, Alternatív Felhasználási Mód: amikor még nincs kedvem hajat mosni, pedig már kéne, ha úgy befújkálom vele úgy úgy a fejbőrömre kerüljon, mint egy száraz samponnal akkor egy napot még bír a hajam. Gondolom ott is dolgozik a cink vagy ilyesmi. Egyszer kétségbeesésemben próbáltam ki, és működött.
Ezzel a módszerrel pozitívum, hogy nem érzem a fejbőrön a - tipikus van valami a hajamon- száraz sampon érzetet. Negatívum, hogy elég sokat kell fújkálni, célzottan fül fölött oldalt elválaszt és lő, és a csak egy kicsit zsíros a hajon segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

De a felnőttkori kombinált, vízhiányos bőrömnek úgy érzem segít.

ildiko91

2019. május 21.

Egy éve találtam rá, nyaralásra vettem. Kombinált a bőröm, szoval ráfér a hidratálás is. Annyira megszerettem, hogy reggelente is ezzel ébresztem fel az arcom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Titvog

2019. március 24.

Egy dolog miatt vettem meg a legnagyobb nyári hőségben: utáltam, hogy munka közben nem elég hogy megsülök, de még brutál fényes is lett az orrom, és a homlokom a nap folyamán. Így fogtam, és magamra fújtam. Nagyon jól mattít, frissít. Gyulladásra és irritációra is jó volt, kellemes volt használni, de ennyi. Csodát nem kell tőle várni, nem ő lesz a megváltó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

mar

2019. március 21.

Nálam sajnos teljesen hatástalan volt, nem láttam változást a bőrömön. A homlokom és az állam jobban zsírosodik, illetve amíg használtam (más termék miatt) voltak olyan napok, amikor irritáltabb volt a bőröm, mint szokott, de nem tűnt fel, hogy ezeken javított volna. Kellemes volt használni, ártani nem ártott. El tudom képzelni, hogy nyáron jól jöhet frissítő arcpermetnek, de egyébként nekem nélkülözhető. Egy 50 ml-es flakon napi egy használattal nem egészen egy hónapig tartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

csvik

2019. február 3.

Kb 2 hónapja használom, általában sminkelés után fújom és így nem zsírosodik olyan hamar a bőröm. Lehetne kicsit hosszabban tartó hatása, de jobb mintha semmit se használnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

kecskesszuszu17

2019. január 31.

Nem tudom mennyire ennek a hatása, hogy kevésbé zsírosodik a bőröm, mert mást is használok erre a bajomra, de szeretem nagyon. Nekem nem csípi a szememet sem. Hialuron szérum előtt fújom fel, hogy a hialuronsav ezzel együtt szívódjon be. Így együtt nagyon szeretem őket használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

sophiie

2018. november 27.

Szembe kerülve nagyon csíp, vigyázva kell fújni. Nekem nem sok mindent csinált bőrömmel, nem vettem észre, hogy a pirosságot lehúzta volna az arcomról vagy a pattanásokon segített volna. A G&G HA Light termékével masszírozom az arcomba esténként. Kellemes permete van, jobb mint a Vichy szórófeje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Futureline

2018. augusztus 14.

Csak alkalmankent hasznalom szortelenites utan, ezzel fujom be a borom es mukodik. Sokkal gyorsabban mulik el a vorosseg. Ha arcon hasznaljuk sos ize van ezen ne lepodjunk meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.