La Roche-Posay

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tonik spray zsíros, pattanásos bőrre.

Hipoallergén, illatmentes.

Szerkesztői kedvencek: 2016 augusztus

Ár: 1000 , Eladó: balkri
Állapot: Kb.60-70% van meg , Helyszín: Budapest 04.kerület Újpest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Manitabarbara

2017. augusztus 31.

A bőröm kifejezetten oda van ezért a termékért. Szinte mindig nálam van és használom. Sminkelés előtt,illetve napközben is szoktam fújkálni,hogyha fel szeretném frissíteni az arcomat.Nyáron kifejezetten jó szolgálatot tesz.Hamar megszárad és nem hagy maga után ragacsos érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Funnyface

2017. augusztus 14.

Pár hónapja hormonális akném van, emiatt nyakamba vettem a patikát, hogy érzékeny bőrre való, nyugató hatású kozmetikumot vegyek. Álatalában koreából rendelek, de most úgy érztem, nem tűr már további halasztást, és csomag érkezésére várkazosát a dolog...Megörültem ennek az arcpermetnek, mert már korábban hallottam róla, hogy kiválóan nyugtatja a bőrt, és ráadásul cink tartalma miatt, most duplán jót tehet az arcbőrömmel. Csak három összetevője van, ezért arctisztítás után egyből fújok belőle az arcomra, majd azonnal hidratálótonikkal simogatom a bőrömbe. Így be is juthat a bőrömbe a cink, és megelőzőm, hogy szárítson az elpárolgó víz. Korábban előfordult, hogy más kozmetikumot nem használtam utána, de idővel kellemetlenül ragacsossá vált tőle a bőröm...Naponta kétszer használom, a bőröm gyorsabban gyógyul, kevésbbé irritált. Hormonális akném nem emiatt tűnik majd el, most azonban a lényeg számomra inkább az, hogy az arcápolás során ne rontsak a helyzeten. Ebben bőven segít. Egészen nagy kiszerelés, nem hiszem, hogy gyorsan elfogy majd. A szórófejével viszont nem vagyok elégedett, nem porlaszt eléggé, sokszor inkább fröcsköl...Önmagában nem váltja meg a világot, bőrápolási rutin részként sokat hozzáadhat az egyenletesebb bőrképhez és kevéssbé irritált bőrérzéshez. Toniknak mindenképpen halvány, nem értem, miért hirdeti így a cég...bőrnyugató hatású arcpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Ulhan

2017. július 8.

Imádom fújkálni, Már a második üvegnél tartok. Folyamatos használat mellett tényleg mattit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Babika20

2017. június 12.

Egy nagyon kedves lánytól vettem itt KM-en. Kombinált kifényesedésre hajlamos bőröm van, tágak a pórusaim és pattik is szoktak lenni. Nos, én azt vettem észre, hogy tényleg mattít, van amikor jobban, van amikor annyira nem látszik..:D Nagyon erős a feje! De azért nem vészes, szóval nem egy tűzoltó tömlő jön az arcomba, én úgy szoktam, hogy sok kis fújást nyomok az arcom részeire. Reggel használom, 1-2 perc és megszárad, utána jöhet a krém majd a smink. Rosszabb nem lett a bőröm, nem tudom menyire mérhető a hatása, mert szerintem egy jó rutinba jó kiegészítés de csodát nem kell várni. Most amúgy nekem ilyen tonik helyett funkcionál, de ha beszerzek abból 1 jót, ezt még meghagyom. Teljes áron nem venném meg, de így szívesen használom és kellemes kis kiegészítés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

GalambSz

2017. május 17.

Tonik helyett használom, zsíros-kombinált bőrre. A patikat nem szünteti meg, de nyugtat és frissít, tisztábbnak érzem a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

ditta2016

2017. március 28.

első termékem a márkától de nem veszek többet mert semmit nem vettem észre pedig pattanásos vagyok :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

grey

2017. március 17.

Nagyon jól leírták előttem, nem csodát kell várni egy permettől. Viszont nagyon örül a bőr neki, láthatóan megnyugtatja. Hidratáló előtt használom, majd az elkészült sminkemre is szoktam belőle fújni, valahogy természetesebb tőle az összkép. Ha reggel használom, estére nem fényesedik ki annyira a homlokom. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

szlillaa

2017. március 6.

Ajándékba kaptam, és nagyon örülök neki, hiszen a La Roche Posay arctisztító minimális szárítása miatt keletkezett apró fájdalmamat 1 pillanat alatt elmulasztja, és remekül hidratálja az egyébként zsíros bőrömet. Sminkalapként pedig egy csoda. Köszönöm annak, aki feltalálta a legjobb ébresztőt a reggeli kávém mellé. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Kedi81

2017. február 16.

Nagyon szeretem,könnyű használni,és láthatóan megnyugtatja a bőrt,csökkenti a pirosságot,sőt mióta ezt fújom epilálás után a bőrömre azóta nem pattogzik ki,és hamarabb eltűnik a pirosság is.Biztosan veszek még,ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

tdorina3

2017. február 1.

Szerintem semmi értelme ennek a terméknek. Üdítő, kellemes érzés fújkálni az arcomra tisztítás után, de a pattanásokon és a zsírosodáson mit sem változtatott (és ehhez képest túl is van árazva). Ráadásul nagyon hamar elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.