La Roche-Posay

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tonik spray zsíros, pattanásos bőrre.

Hipoallergén, illatmentes.

Szerkesztői kedvencek: 2016 augusztus

Ár: 1000 , Eladó: balkri
Állapot: Kb.60-70% van meg , Helyszín: Budapest 04.kerület Újpest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vica75

2016. október 14.

A hűha érzés nekem is elmaradt. Ritkán nyúlik érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 14.

A hűha érzés nekem is elmaradt. Ritkán nyúlik érte.

Aidyn3

2016. október 14.

Szeretem, frissítő a hatása, és télen is jól esik. Arcmosás, és tonizálás után szoktam használni, este a hidratálók, reggel pedig az arckrém és smink előtt hagyom rászáradni az arcomra. A LRP termékei segítettek eltűntetni a pattanásaimat, ezek között ő is szerepelt, így menne a tizenöt csillag, ha volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Orsolya13

2016. október 12.

Annyira vártam, hogy megérkezzen és még akciósan is sikerült hozzájutnom, de eddig valahogy elmaradt a nagy "hűű" érzésem. Még nem használtam sokat, szóval nincs minden veszve, lehet nálam idő kell neki :D Homlokomon nyugtatta a piros nyomokat, aminek örültem is és tetszik az is, hogy hamar beszívja a bőröm és felfrissíti azt, szóval egy kellemes kis tonik. Azonban az egész arcomon használtam és azt vettem észre, hogy az államon nagyon apró foltos, egybefüggő pirosság jelent meg. Ha oda nem fújom akkor a pirosság is eltűnik, szóval az állammal nem kompatibilis, de a többi területen azt hiszem jó volt. 3 és fél csillagot adnék, de azt nem tudok, így megadom a 4-et, aztán meglátom idővel milyen lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

lzsoficim

2016. szeptember 13.

Köszönöm, hogy végre van itthon is! Mióta is várom?:) Mindegy, a lényeg, hogy van és valóban szuper. Én évekig használtam a sima verziót, amit most erre cseréltem, és még jobban tetszik. Nekem kell nyárra mattítás bőven, szemmel láthatóan nyugtatja is a bőrt. Lehet, hogy télen visszaváltok a másikra,mert azért szárítani tud, ha egy nap többször fújom, s ez nem biztos, hogy jó lesz hidegben is,de addig csak ezt, s semmi mást:)
Update: Úgy fújjátok, hogy a szemeteket letakarjátok,mert a szemhéjam nekem irritálja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

heyitseszter

2016. szeptember 11.

Szintén a hype miatt emeltem le a polcról, évek óta erről zengenek ódákat a külföldi oldalakon. Nagyon kellemes használni, de nem tudom, mennyi értelme van. Nekem kombinált bőröm van, nyáron az arctisztítás után egy nagyon kellemes lépés, de inkább mondanám egy "princess product"-nak. Télen már lehet nem fogok ennyire vágyni egy hűsítő permetre. (: (ami ennyi erővel lehet sima termálvíz spray is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Norih

2016. szeptember 11.

A nagyon nagy hype miatt döntöttem úgy,hogy beruházok rá,és az itteni jó vélemények elolvasása után,én is úgy döntöttem,hogy megveszem. Nekem amibe. segített és ilyen hatást egyetlenegy mattító csodakencénél sem tapasztaltam,hogy iszonyatosan szárít. Ez a zsíros börű lányoknál gondolom előnyt élvez. Tényleg nagyon szárította,és sminkalapnak kiváló volt. De nekem sajnos azt kell mondanom,hogy más célra nemigazán alkalmas. Nekem nem segített a pattanások eltüntetésében,amit nagyon sajnálok. Naponta kétszer használtam,és a zsírosodás is csak az első pár hétben tűnt el,pedig rendszeresen használtam. Nem volt ez a termék annyira nagy csalódás,igazából ezt is vártam. Azért legyünk őszinték,azérz csak egy vízről vagy szó! Alapjáraton a zsírosodásra hajlanos bőrüeknek ajánlani tudom. Az ára szerintem nem annyira húzos,mint mondjuk a többi LRP termék! Egyébként azért kap plusz egy csillagot,mert francia termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 11.

sziszus_

2016. január 22.

Használat a márka termélvizes spray változatát is, de ez sokkal jobban bevált. Egyszerűen, amire a másik ki lett találva, arra a Monu spray jött be jobban, ha pedig problémásabb a bőröm, akkor ezt használom. Nagyon szeretem, vagy, hogy csak a problémásabb részekre használom, van, hogy az egész arcra permetezem... mindenhogy öt csillagos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

mrita87

2015. augusztus 6.

Jajjj, miért nem használtam eddig??? Elképesztően jó ez a termék. Használom reggel, este, napközben ha kifényesedik a bőröm, annyira szépen egységesíti a bőrtónust, összehúzza a pórusokat és tisztít. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.