La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

Ár: 1500 , Eladó: NReku
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

lengyel.biank

2021. július 1.

Imádom! Nyárra a legjobb kiegészítő. Sokáig elég. Nem szárítja a bőrt, és remekül felfrissít! Kicsit drága de megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Anikaaa97

2021. június 14.

Annyira jól esik használni így hogy ilyen meleg lett. Jó érzés a bőrömnek. Tisztítás után tonerként használom, hogy jobban felszívódjanak a szérumok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

0824

2021. június 10.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Kb két hete használom reggel és este tisztítás után,de mielőtt beszívódna teljesen már kenem is a csiganyál esszenciát. Annyira jó, hogy már megvettem a másodikat is. Nem tudom elképzelni a rutinomat nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 10.

karamella92

2021. június 4.

Nagy a szerelem! Korábban feleslegesnek tartottam ezeket a permeteket, de ma már el se tudom képzelni a rutinomat enèlkül :) frissíti a bőrt, nagyon jól működik szérummal együtt ( Geek&Gorgeous hialuronsavas szerumjat használom) illetve a The Ordinary imádott NMF krèmjèt is úgy szoktam kenni hogy előtte ezt használom :) nagyon jól esik használni, tuti újravevős :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

durca1016

2021. május 26.

Hatalmas szerelem ez a termék! A La Roche-posay légére arckrém elött használom . Gyönyörű az arcom tőle ! Plusz az ekcémás kezemet is hamar megnyugtatja .Imádom !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

n.niki

2021. május 14.

Patikában LRP termékek akciósak voltak pár napig, szóval olcsóbban lecsaptam rá. Újabban azt éreztem, hogy az arctisztítás után húzódik egy picit a bőröm (tudom, tudom, valószínűleg egy gyengédebb arctisztítót kell találnom reggelre), de mióta ezt felfújom magamra mosakodás után, a problémám megszűnt! Nagyon jól hidratálja a bőrömet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

kzmdra

2021. április 10.

A túlérzékeny bőrömet nagyon szépen nyugtatja, valamint hyaluron használata előtt nedvesítem vele az arcom, a kettő együtt pedig nagyon szuper. :) Gazdaságos, sokáig elég, pedig reggel és este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

kardosreni95

2021. március 23.

Nagyon szeretem ezt a terméket, tisztítás után használom reggel és este is, toner előtt, teljesen illeszkedik a rutinomba. Nagyon hamar beissza a bőröm. Megnyugtatja. Egy hátránya van hogy nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Svivus

2021. március 20.

Nagy szerelem ez a termék, én tényleg csak irritáció esetén használom, és akkor igazán üdítő, frissítő hatású, és tényleg részben lenyugtatja az irritált bőrt.
Ilyenkor viszont szeretem locsolni magamra, nemtudom, hogy ennél kevesebbet kéne-e, de emiatt viszonylag hamar is fogy, aminek nem örülök annyira az ára miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Queen16

2021. március 6.

Alap kellék szerintem bőr nyugtatásnak a termál vizek, borotválás utáni irritáció vagy gyanta, viszketés, piros folt, pattikat nyugtatja kellően hasznos kis termék biztos újra vevős darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 6.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.