La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

Pocok7

2020. augusztus 21.

Igyekszem végre egy tonert is beépíteni a rutinomba, de eddig nem találtam megfelelőt. Az előzőtől nagyon pattanásos lettem, így nem mertem most egy újat kipróbálni, nehogy azzal is így járjak, ezért addig ezt használom tonerként. Nagyon szépen nyugtatja a pirosságot az arcomon, ha ezt teszem hidratáló/szérum alá hidratáltabb a bőröm. Főleg arcra használom, de frissítő permetnek bárhova használható. Kellemesen hűsít nyáron :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Benedetta88

2020. július 7.

50 ml-s kiszerelésben jutottam hozzá egy LRP csomagban. Eleinte nem sokat használtam, végül beépítettem a rutinomba. Szérumok előtt illetve otthoni arc gőzölés és kezelés után szoktam használni. Viszont pár hete sikerült leégnem egy kicsit és hiába kentem már mindennel igazi megnyugvást semmi nem okozott. Ekkor nyúltam ismét utána és láss csodát működött. Megnyugtatta a bőrömet, nem éreztem már a kellemetlen égő érzést és persze nem is hámlottam le. Ez nyilván nem csak ennek a terméknek köszönhető, de napozás utáni krémmel együtt használva bevált most már erre az esetre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Petra2424

2020. július 7.

Kellemes, igazából semmi extra, jó érzés, felfrissít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Kellemes, igazából semmi extra, jó érzés, felfrissít.

tinkerbell25

2020. június 10.

Kb 2 éve kaptam anyukámtól egy fél flakonnal, aki lézeres arckezelés után használta a kipirosodásra meg az égő érzés csillapítására és megmaradt utána neki. Szerelem volt az első használat után, nagyon jól frissít és hidratál is, szinte azonnal érezni a nyugtató hatását, cserébe egy nagyon könnyű termék. Szépen segít csillapítani a pirosságot egy-egy gyulladt pattanás körül, illetve szemöldökszedés után is nagyon ajánlom használni. Jelenleg úgy használom a rutinomban, hogy reggel a fényvédő előtt, este pedig a hidratáló felvitele után fújom, segíti annak a beszívódását. Egy flakon nekem simán kitart 2-3 hónapig, pedig a frissítő mivolta miatt a vőlegényem is rájár pár naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Remi

2020. május 31.

Nagyon kellemes, szeretem, újraveszem és nevetek magamon is, hogy ez vicc. Minőségi ásványvizet spriccelek az arcomra aranyáron mert jó. De a bőrápolás mániások már csak ilyenek és mivel jó érzés, hát fizetünk. Aki gyakran használ hyaluronsavas készítményeket annak mégjobb, hisz ott látványos a hatás is, a kis molekulák bekötik a vizet. Bekötnék a sima ásványvizet is és ugyanaz a hatás...de mégis olyan jó vele fújkálódni melegbe, vagy irodai arcfrissítésként. Nagy kedvencem ez a márka. De az igazság az, hogy ha Balfi ásványvizet teszek a flakonba és azt spriccelem mint a veszedelem, kb ugyanott vagyok, 89 forintért 1,5 literenként :DDDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

zita98

2020. április 8.

Imádom! Annyira jól hűsíti az arcbőrt, nagyon jó kis termék. Általában krémezés előtt és után is szoktam fújni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

1111

2020. február 15.

Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít egy ilyen spray. Nagyon szeretem, par nap alatt látom a javulást a bőröm állapotán amikor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

kokuszmokusz

2019. december 30.

Imádom! Napi szinten használom, és gyönyörű tőle a bőröm! Tuti hogy újraveszem!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

hrcpc

2019. november 26.

Nagyon szeretem! Sajnos eléggé problémás bőröm van, ezért nagyon oda kell rá figyelnem, milyen termékeket használok. Az arcápolási rutinom oszlopos tagja lett, arcmosás után használom, erre jönnek a szérumok, hidratálók... csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Michelanghela

2019. november 21.

Amióta elkezdtem használni, folyamatosan van betankolva belőle a fürdőszoba polcomon. Nem tudom, hogy az aki nem tudja, h mit vár el tőle/mire használható, az minek minősíti negatívan a terméket fölöslegesen. Nyilvánvalóan nem mindenkinek csodaszer, mert nem mindenkinek van szüksége rá.
Az én bőröm vízhiányos, rozáceás, kb egy éve használom a spray-t a rutinom részévé vált. Nem, nem egymagában hidratál, és semmiképp sem szabad egy fátyolmaszk hatását elvárni tőle. Arctisztítás után ezzel hidratálok elsőnek, mivel a könnyű állagú termékektől haladunk a nehezebbek fele,...erre jönnek a különböző tonikok, stb. Van, amikor úgy használom, hogy hialuronsavat teszek rá, segít megtartani a nedvességet, és tovább marad hidratált a bőröm, mivel a vizet a hialuron megtartja, de ha nem nedves bőrre tesszük, akkor a bőrből vonja el..szuperül működik bármilyen hialuronos sűrűbb termékkel. Az arcom gyakran piros, ég, a spray ezt is segít megnyugtatni, tehát napközben fújkálni is szoktam, (a munkahelyemen is van egy belőle). Mivel egyedülálló összetétele, és elég borsos ára van, semmiképp nem jut eszembe lemosni, v lemosáshoz használni. hogy az ásványi anyagok a bőrömön hasznosulni tudjanak. Többféle face mist-et próbáltam már, de egyik sem tudta hozni ennek a nyugtató hatását, szóval nálam már egy örök darab marad. +tipp: glamouron, v joy napkon az online patikákban szokott kedvezmény lenni rá, ingyenes szállítással, (eddig unipatikánál, sipo patikánál találtam legolcsóbban, a LRP saját weboldalán max 1+1 akcióban éri meg néha)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.