La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

Ár: 900 Ft/ darab , Eladó: zythamolnar
Állapot: új, Helyszín: Budapest,14. kerület, fizetés: Budapesten a Stadionoknál személyes átvétel,vagy postazni is tudom postaköltség megfizetése mellett,előreutalás esetén.
Viola23

2019. április 9.

Este, a smink eltávolítása után szoktam használni. Nyugtatja a fáradt, megviselt bőrt. Nagy csodát nem tesz, de frissít és jól esik a bőrnek.
Ajándékként kaptam a rendelésem mellé, de külön nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Ajándékként kaptam a rendelésem mellé, de külön nem venném meg.

Drazsi

2019. március 16.

Van már egy Uriage termálvíz spraym, ebből vettem egy kis kiszerelést, amit magammal tudok vinni bárhová. Ez sokkal jobb úgy gondolom. Finomabb permetet fúj. Arcra ez mindenképp praktikusabb, nem folyik sehova csak szépen beszívja a bőröm. A száraz részeknek jót tesz. Sminkre is simán lehet használni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

austenland

2019. március 9.

Kellemes érzetet hagy, de egyelőre még nem tapasztaltam semmilyen különleges hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

papramona

2019. január 18.

Szeretem, azonnal frissíti, nyugtatja az irritált, piros bőrt, szerintem szebb is tőle az arcbőröm. A laborunkban használom napközben is az arcomra, mert annyira túl fűtenek, hogy nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

gizellagreen

2019. január 8.

Imádom! Mindig ejszakai kremre hasznalom! Nagyon jol husit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Imádom! Mindig ejszakai kremre hasznalom! Nagyon jol husit!

Wilfur

2019. január 8.

Borotválkozás után keletkező kipattogás és pattanásokra ezt ajánlották, valóban segített

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

VirikeM

2018. december 27.

Egyszerűen, nem tudok nélküle élni! 😊 Tonik helyett használom, reggel és este,a bőröm sokkal sokkal szebb mióta rátalaltam! Abszolút 5csillag,barki bármit mond, teljesen megèri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

nemethorsi90

2018. november 18.

A nagy melegben kellemesen hűsítő a hatása, hidegebb időben is tökéletesen beépíthető az arcápolási rutinba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Lolychan

2018. november 11.

Az LRP mini kitben volt egy kisebb kiszerelés. Legalább ezt a terméket nem tudták elrontani. :D Tonizálás után szoktam az arcomat lefújni. Tényleg nyugtatja a bőrt, felfrissíti. Egyszerű, de mégis nagyszerű termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Liliwm

2018. november 6.

Én se hittem el amiket mondtak róla, de igaz. Megnyugtatja a bőrömet, elvitte a pirosságot. Sminkelés után ezzel fixálok. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.