La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

makranoci

2022. július 22.

La Roche rendeléshez kaptam ajándékba az egyik webshopnál, magamtól nem valószínű, hogy vettem volna. Néhány napja használom, de máris teljesen ráfüggtem. :) A karomra is fújom, mert nagyon érzékeny a bőröm és irritált is most, hogy ilyen meleg van. Egészen elképesztő, hogy pillanatok alatt megnyugtatja a bőrt és bársonyosan puha is lesz. Nem túl olcsó, de ha elfogy biztosan fogok venni, mert tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 22.

mariann33

2022. március 29.

A top 3-ból nálam ez a harmadik.
Lényegében szerintem ugyanazt tudja mint a Vichy,csak drágább kicsit.
Este használom szérum/krém előtt/között,igazából lehet nélküle élni,de mivel jót tesz a bőrnek és megfizethető,szívesen használom.
Az Avenet jobban szeretem de ez is megkapja a max csillagot,mert egyébként kifogástalan.
Ha az Avene nem lenne,mindenbizonnyal ezt (és a Vichyt)használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 29.

A top 3-ból nálam ez a harmadik.
Lényegében szerintem ugyanazt tudja mint a Vichy,csak drágább kicsit.
Ha az Avene nem lenne,mindenbizonnyal ezt (és a Vichyt)használnám.

j.gabika66

Korcsoport: >54
2022. február 21.

Hyaluronos szérum előtt alaposan befújom vele az arcomat valamint nyáron nagyon jó frissítésre is ha épp nem vagyok otthon. Itthon naponta kétszer, háromszor fújok belőle, főleg szérumozás előtt. Ha véletlen elfogy hiányérzetem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 21.

LadyBianka

2022. január 22.

Nyáron a kedvenc termékem, bár most télen is használom minden reggel és este. Szuperül frissít és nyugtatja a bőrt a rutin előtt. Szerintem jobban be is szívódnak a termékek, de jobban sinlanak a bőrön, az biztos.
Hétvégenként vagy home office-ban napközben többször is fújom a megtisztított - krémezett bőrömre :)) vagy ezt, vagy az Uriage TERMÁLVÍZ SPRAY-t veszem, szerintem semmi különbség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

Vivien2011

2022. január 10.

Nyáron a kedvenc kiegészítőm. A táskám állandó lakója. Frissít és nyugtatja a bőrt. Hétvégenként reggeli arcmosás után (mikor nem kell sehova sietni) ezzel fújom be az arcom és hagyom, hogy megszáradjon, majd csak utána jön a többi termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Fanncsi93

2021. augusztus 20.

Extra problémás és hiper érzékeny bőrömmel csodát tesz, szuperül nyugtatja és felfrissíti. Napégésre, égési sérülésre, kiütésre és a rosace okozta pirosságra csodaszer. Tuti újravevős, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

lengyel.biank

2021. július 1.

Imádom! Nyárra a legjobb kiegészítő. Sokáig elég. Nem szárítja a bőrt, és remekül felfrissít! Kicsit drága de megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

0824

2021. június 10.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Kb két hete használom reggel és este tisztítás után,de mielőtt beszívódna teljesen már kenem is a csiganyál esszenciát. Annyira jó, hogy már megvettem a másodikat is. Nem tudom elképzelni a rutinomat nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 10.

karamella92

2021. június 4.

Nagy a szerelem! Korábban feleslegesnek tartottam ezeket a permeteket, de ma már el se tudom képzelni a rutinomat enèlkül :) frissíti a bőrt, nagyon jól működik szérummal együtt ( Geek&Gorgeous hialuronsavas szerumjat használom) illetve a The Ordinary imádott NMF krèmjèt is úgy szoktam kenni hogy előtte ezt használom :) nagyon jól esik használni, tuti újravevős :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

durca1016

2021. május 26.

Hatalmas szerelem ez a termék! A La Roche-posay légére arckrém elött használom . Gyönyörű az arcom tőle ! Plusz az ekcémás kezemet is hamar megnyugtatja .Imádom !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.