Best of Beauty 2019

La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

LanaRose

2019. május 31.

Nem használtam még más termálvízes sprét, de ezzel elégedett vagyok, én hialuronos termékek után szeretem alkalmazni. nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Petravagyok

2019. május 26.

Nemrég kezdtem el használni, de már jó ideje vágytam rá. Szuper a porlasztoja, a kulseje hozzák a márkától elvárt minőséget.
En este hasznalom, micellas lemosas, majd befujom vele az arcom, arctejje lemosom, majd hidratalo. Tehat tuajdonkeppen lemosashoz hasznalom, de sokkal jobb igy, mint a csapvizzel .. Nyáron a nagy melegben majd szerintem gyors hűsítő baratom is lesz ;) Ujraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

oznob64

2019. május 20.

A kedvenc termálvíz spray-m, borotválkozás után vagy hialuronsavas szérum fölé fújva szoktam használni. Ennek a legjobb a szórófeje az általam próbált termálvíz spray-k közül, és az összeset ki lehet belőle fújni. Az árát sokallom csak, emiatt a négy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Dana1983

2019. május 9.

Korábban már használtam az Avéne termálvíz spray-ét és meg voltam vele elégedve. Most ezt próbáltam ki, ez is jó. Jól porlaszt, igényes a flakonja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

RonjaR

2019. április 27.

Reggelente használom arcmosás után, hidratálás előtt, és úgy vettem észre, hogy frissebb lesz tőle a bőröm. Nem csodaszer ugyan, de szerintem megérdemli az 5 csillagot. :) A permete nagyon finom, kellemes érzés; frissít és hűsít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Viola23

2019. április 9.

Este, a smink eltávolítása után szoktam használni. Nyugtatja a fáradt, megviselt bőrt. Nagy csodát nem tesz, de frissít és jól esik a bőrnek.
Ajándékként kaptam a rendelésem mellé, de külön nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Ajándékként kaptam a rendelésem mellé, de külön nem venném meg.

Drazsi

2019. március 16.

Van már egy Uriage termálvíz spraym, ebből vettem egy kis kiszerelést, amit magammal tudok vinni bárhová. Ez sokkal jobb úgy gondolom. Finomabb permetet fúj. Arcra ez mindenképp praktikusabb, nem folyik sehova csak szépen beszívja a bőröm. A száraz részeknek jót tesz. Sminkre is simán lehet használni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

austenland

2019. március 9.

Kellemes érzetet hagy, de egyelőre még nem tapasztaltam semmilyen különleges hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

papramona

2019. január 18.

Szeretem, azonnal frissíti, nyugtatja az irritált, piros bőrt, szerintem szebb is tőle az arcbőröm. A laborunkban használom napközben is az arcomra, mert annyira túl fűtenek, hogy nagyon szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

gizellagreen

2019. január 8.

Imádom! Mindig ejszakai kremre hasznalom! Nagyon jol husit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Imádom! Mindig ejszakai kremre hasznalom! Nagyon jol husit!

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.