La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

Ár: 1500 Ft , Eladó: krstfstgl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest/ Veszprém/ Balatonfüred, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1800 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Michelanghela

2019. november 21.

Amióta elkezdtem használni, folyamatosan van betankolva belőle a fürdőszoba polcomon. Nem tudom, hogy az aki nem tudja, h mit vár el tőle/mire használható, az minek minősíti negatívan a terméket fölöslegesen. Nyilvánvalóan nem mindenkinek csodaszer, mert nem mindenkinek van szüksége rá.
Az én bőröm vízhiányos, rozáceás, kb egy éve használom a spray-t a rutinom részévé vált. Nem, nem egymagában hidratál, és semmiképp sem szabad egy fátyolmaszk hatását elvárni tőle. Arctisztítás után ezzel hidratálok elsőnek, mivel a könnyű állagú termékektől haladunk a nehezebbek fele,...erre jönnek a különböző tonikok, stb. Van, amikor úgy használom, hogy hialuronsavat teszek rá, segít megtartani a nedvességet, és tovább marad hidratált a bőröm, mivel a vizet a hialuron megtartja, de ha nem nedves bőrre tesszük, akkor a bőrből vonja el..szuperül működik bármilyen hialuronos sűrűbb termékkel. Az arcom gyakran piros, ég, a spray ezt is segít megnyugtatni, tehát napközben fújkálni is szoktam, (a munkahelyemen is van egy belőle). Mivel egyedülálló összetétele, és elég borsos ára van, semmiképp nem jut eszembe lemosni, v lemosáshoz használni. hogy az ásványi anyagok a bőrömön hasznosulni tudjanak. Többféle face mist-et próbáltam már, de egyik sem tudta hozni ennek a nyugtató hatását, szóval nálam már egy örök darab marad. +tipp: glamouron, v joy napkon az online patikákban szokott kedvezmény lenni rá, ingyenes szállítással, (eddig unipatikánál, sipo patikánál találtam legolcsóbban, a LRP saját weboldalán max 1+1 akcióban éri meg néha)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

fmonif

2019. november 19.

Imádom !
Felfrissít , kiváló smink alap !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Imádom !
Felfrissít , kiváló smink alap !

bernadettu

2019. november 18.

Nyáron vettem egy bemutató csomagot, amiben benne volt egy 50 milis verziója, néha-néha használtam, frissítő permetnek úgy érzem pazarlás lett volna, hialuronsav előtt szoktam néha befújni vele magam, egyszer a begyulladt fülem nagyon viszketett és ez enyhített rajta.
Azért néha jó, hogy kéznél van, és biztos el fogom fújkálni, de valahogy mégsem érzem csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

babyface

2019. november 8.

nagyon szeretem. :) reggel csak ezzel fújom be az arcom, majd letörlöm, ez az arctisztítóm. :) de használom mist-ként is, nyáron hűsöléshez, nagyon jó kis multifunkcionális termék egy kisebb kiszerelés mindig legyen a fürdőszobapolcon! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

SugarB

2019. október 17.

Szeretem a LRP termékeket, de a Vichy termálvize nekem jobb volt...ennek semmi hatását nem éreztem, nyáron elfújkodtam mikor nagyon melegem volt, de nem őt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Viky0123

2019. október 12.

Őszintén szólva nem igazán tudom, mire is jó pontosan... De múltkor miután gőzöltem és arckezeltem, jól esett a bőrömnek, és mintha gyorsabban gyógyultak volna a sebek (és teljesen hegmentesen). Használata után a bőröm puha, selymes. Nekem nem okozott pattanást, mitesszert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Loi

2019. augusztus 18.

Teljesen meg vagyok vele elégedve! Nyugtatja, frissíti a bőrt és még a nagy melegben is hasznomra válik. Egyértelműen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Wee

2019. augusztus 7.

Én nem tudom, mire jó ez pontosan. Nagynénémnek volt ázsiában, ahol 37fok van egész nap.
Megértem, mert kellemesen hűsít és felfrissíti az arcom egy olyan városi környezetben, ahol nagyon poros és szennyezett a levegő.

De annyira nem hidratálja jól az arcomat, mint egy arcmaszk, a kétfázisú micellás arclemosóm után arckrémet szoktam hasznalni, vagy szérumot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

mart

2019. július 4.

Nem tudom, mit csinál ez a termék, de szeretem. Remek a porlasztója, nem egyben placcsan a termék az arcon, hanem finom simogatón. Nyári reggelen, sminkelés után (akár sminkfixálásra) kifejezetten szeretem használni, egyszerűen csak kellemes luxus-érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

LanaRose

2019. május 31.

Nem használtam még más termálvízes sprét, de ezzel elégedett vagyok, én hialuronos termékek után szeretem alkalmazni. nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.