La Roche-Posay

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita.maarouf, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arctisztító és sminklemosó (a szemfestéket is eltávolítja), érzékeny bőrre. Nem szükséges leöblíteni. La Roche-Posay termálvizet tartalmaz.

Kiszerelés: 200 ml

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító 200ml
Ár: 2700Ft , Eladó: boreee
Állapot: kb 1/6-a hianyzik, Helyszín: Budapest, fizetés: banki atutalassal elore postazassal vagy szemelyes atvetellel
tara95

2018. október 24.

Vicc kategória, még jó, hogy csak 50 ml-es kiszerelésem van belőle.
Nem is tudom, hogy egy ilyen márka hogy tudja megengedni magának azt a fajta nemtörődöm hozzáállást, hogy érzékeny bőr néven kiadják. Aha, és olajos, száraz, vízhiányos, aknés, ekcémás? Kit érdekel?
Semmilyen anyag nincs az Inciben, ami ténylegesen tisztítana, a második összetevő egy iszonyat komedogén anyag. Mintha egy sz*r krémet kiadnának arclemosó címén.

Csak azért vagyok mérges, mert a viszonylag tiszta arcomat begyullasztotta, csupa pattanás az egész, ugyanis botor módon Inci olvasás helyett lecsaptam a kihagyhatatlannak tűnő online nesszeszer ajánlatra.

Kemény lecke volt, ismét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Vicc kategória, még jó, hogy csak 50 ml-es kiszerelésem van belőle.

Kemény lecke volt, ismét.

molnarfruzsina

2018. szeptember 24.

A gyógyszertárban a jól megszokott Bioderma Sensibio arctisztító tejet akartam megvásárolni, de nem volt, így helyette ezt vettem meg. Jobb lett volna, ha átmegyek egy másik gyógyszertárba és megnézem ott. Nem mondom, hogy rossz, de nem úgy tisztít mint a konkurencia terméke. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Futureline

2018. augusztus 14.

Borzaszto! Meg a BB kremet is alig hozza le, fenyvedot semennyire. Viaszos erzetet hagy es eltomitette meg a nem letezo porusaimat is. 1 het utann mar leselejteztem mert egyre tobb pattanasom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

hdori23

2018. május 19.

Az egyik nagy kedvencem! A Garnier micellás víz után szoktam használni. Gyönyörűen leszedi a maradék sminket,nyugtat,nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem és az illata is kellemes. Az árát megéri (én mindennapos használat mellett még csak az első flakonnal használom) :) Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

hzsvitamin

2018. április 1.

Fantasztikus. A bőröm mar egy fel éve nagyon kényelmetlen, feszülő és égő érzetű volt, amikor végre beismertem, hogy az addig használt kencéim ( csak természetes alapanyagú ) már sajnos nem működnek. Legalábbis most nem. Ez az arctisztító egy álom. Olyan, mint hogyha tejjel mosnám le a bőröm, azonnal megnyugszik és feléled az arcom. Határozottan ötcsillagos .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Krillu

2018. január 2.

Bár más arctisztítókat, micellás vizeket is teszteltem, a La Roche család egyéb lemosóit is beleértve, mindig visszatérek ehhez. Sok-sok éve használom, újabban egy Aloe Vera géllel keverve, sminklemosóként és sminkelés előtt is ezzel kezdek. Szinte issza a bőröm, nagyon megnyugtató, kellemes érzés a vízhiányos, kipirosodásra hajlamos bőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Funnyface

2017. november 30.

Második arctisztítónak vettem, az Eucerin 0%-os arcteje helyett, mert az áruk közel azonos, de ebben dupla annyi termék van. Éles váltás volt az Eucerinhez képest. Bíztam benne, hogy gyengédebb, hidratálóbb arctejről van szó. Tisztítóereje jóval erősebb az Eucerinénál, még a viaszosabb koerai szempillasprilát is zokszó nélkül leoldja. Inkább sminklemosónak, első tisztítónak használom, mert úgy éreztem feszül a bőröm használata után. Most habzó lemosót használok utána. Amúgy kellemes arctisztító, megfelelő mértékben folyékony, nem szívódik fel azonnal a bőrömbe, tisztító erejével elégedett vagyok, ha sminklemosónak használom. Vattakorongot általában nem használok, mert az még pluszban irritálná a bőrömet, vízzel öblítem le. Könnyen lemosható, nem hagy maga után filmet a bőrömet, friss érzés, mintha habzó lemosóval mostam volna arcot. Kevésbbé hidratálja a bőrömet. Érzékeny bőrömet nem irritálja, szememet nem csípi. Elhasználom, de biztosan nem vásorolom újra. Inkább befektetek ismét egy Eucerin arctejbe. Lehet, hogy feleannyi termék van benne, de így is 4 teljes hónapig tartott, mire elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Pöti

2016. augusztus 30.

Nagy reményekkel kezdtem használni, de elteszem arra az esetre, ha esetleg minden lemosóm elfogyna. Szemre nem is próbáltam, csak a napi arc sminket próbáltam vele leoldani. Nem használok sok alapozót, tehát nem volt túl nehéz dolga. Utána áttöröltem micellás vízzel és bőven alapozós lett a korong.. Szóval a teszten elbukott. Érdekes, hogy úgy írják, hogy nem kell lemosni, csak letörölni. Én ennek nem vagyok híve, szerintem egy lemosó termék nem arra való, hogy fent maradjon a bőrön (én a micellást se szeretem fent hagyni, így vízzel le szoktam öblíteni). Utána nekem bitang módon húzódott a bőröm, már a micellás előtt éreztem. Nekem ez csak két csillag, bocsi LRP...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Baraa

2016. június 14.

Nagyon szépen leszedi a vastagon kent szempillaspiràlt is, nem kell belőle sok a vattapamacsra, az illata kellemes, az àllaga làgy... viszont azérz csak 4 csillagos részemről, mert nekem màsnap fájt tőle a szemem sokadik hasznàlat utàn is (pedig nem dörzsöltem bele), mintha enyhén begyulladt volna tőle. Érdekes, de lehet hogy az én szememmel van baj :D ezt leszàmítva ajànlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

westike

2016. június 13.

Nem csíp,nem szárít, nem bántja a bőröm, szemfestékek leszedésére használom elsősorban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak