La Roche-Posay

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita.maarouf, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arctisztító és sminklemosó (a szemfestéket is eltávolítja), érzékeny bőrre. Nem szükséges leöblíteni. La Roche-Posay termálvizet tartalmaz.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Macarenacrema

2021. május 17.

Hát nem szeretem, nem tudom mire való, mert arctisztítónak nagyon gyengén muzsikál. Sminkhez abszolút nulla. Kenem kenem, de nem akar fogyni, utána nekem fátyolszerűen mintha fenn maradna, le kell mossam, mert utálom magamon. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Cseresznye1006

2021. május 3.

Arctisztítónak rendben, sminklemosónak nulla. Smink nélküli napokon valóban elég este ezzel áttörölni az arcomat. Kellemes állagú, illatmentes, szemet sem irritáló termék. De ha smink van rajtam akkor ez előtt mindenképpen szükség van egy "rendes" sminlemosóra, mert ez erre a célra nem alkalmas. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 3.

Missvircsi

2021. március 22.

Az Effaclair lemosó után használom, nagyon szeretem. A kevés kis maradékot sminál letisztítja. Kellems állagú, könnyű, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

violavoncydonia

2021. január 31.

Párommal már csak ezt használjuk. Sminklemosáshoz nem a legalkalmasabb, de én double cleansing rutinnal tökéletesen tudom használni, érzékeny bőröm mindig ragyogó és puha utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

tara95

2018. október 24.

Vicc kategória, még jó, hogy csak 50 ml-es kiszerelésem van belőle.
Nem is tudom, hogy egy ilyen márka hogy tudja megengedni magának azt a fajta nemtörődöm hozzáállást, hogy érzékeny bőr néven kiadják. Aha, és olajos, száraz, vízhiányos, aknés, ekcémás? Kit érdekel?
Semmilyen anyag nincs az Inciben, ami ténylegesen tisztítana, a második összetevő egy iszonyat komedogén anyag. Mintha egy sz*r krémet kiadnának arclemosó címén.

Csak azért vagyok mérges, mert a viszonylag tiszta arcomat begyullasztotta, csupa pattanás az egész, ugyanis botor módon Inci olvasás helyett lecsaptam a kihagyhatatlannak tűnő online nesszeszer ajánlatra.

Kemény lecke volt, ismét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Vicc kategória, még jó, hogy csak 50 ml-es kiszerelésem van belőle.

Kemény lecke volt, ismét.

molnarfruzsina

2018. szeptember 24.

A gyógyszertárban a jól megszokott Bioderma Sensibio arctisztító tejet akartam megvásárolni, de nem volt, így helyette ezt vettem meg. Jobb lett volna, ha átmegyek egy másik gyógyszertárba és megnézem ott. Nem mondom, hogy rossz, de nem úgy tisztít mint a konkurencia terméke. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Futureline

2018. augusztus 14.

Borzaszto! Meg a BB kremet is alig hozza le, fenyvedot semennyire. Viaszos erzetet hagy es eltomitette meg a nem letezo porusaimat is. 1 het utann mar leselejteztem mert egyre tobb pattanasom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

hdori23

2018. május 19.

Az egyik nagy kedvencem! A Garnier micellás víz után szoktam használni. Gyönyörűen leszedi a maradék sminket,nyugtat,nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem és az illata is kellemes. Az árát megéri (én mindennapos használat mellett még csak az első flakonnal használom) :) Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

hzsvitamin

2018. április 1.

Fantasztikus. A bőröm mar egy fel éve nagyon kényelmetlen, feszülő és égő érzetű volt, amikor végre beismertem, hogy az addig használt kencéim ( csak természetes alapanyagú ) már sajnos nem működnek. Legalábbis most nem. Ez az arctisztító egy álom. Olyan, mint hogyha tejjel mosnám le a bőröm, azonnal megnyugszik és feléled az arcom. Határozottan ötcsillagos .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Krillu

2018. január 2.

Bár más arctisztítókat, micellás vizeket is teszteltem, a La Roche család egyéb lemosóit is beleértve, mindig visszatérek ehhez. Sok-sok éve használom, újabban egy Aloe Vera géllel keverve, sminklemosóként és sminkelés előtt is ezzel kezdek. Szinte issza a bőröm, nagyon megnyugtató, kellemes érzés a vízhiányos, kipirosodásra hajlamos bőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak