La Roche-Posay

Ár:   6599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2021. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0% tartósítószer, illatanyag, alkohol, színezék, lanolin.

4000 Ft La Roche-Posay Toleriane Ultra Hidratáló Krém
Ár: 4000 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+915 Ft)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lorna

2021. szeptember 26.

Kombinált bőröm van, és nagyon hatékonyan működött rajta.
Az adagolója gazdaságos, ha nem húzódik az arcom egy pumpálás elég, ha épp előtte hámlasztottam az Ordinary 30% AHA 2% ütősebb cuccal akkor három-négy.
Színtelen, szagtalan, illatmentes, nem irritáló, nem komedogén, nem okoz miteszert. Tartósítószer nincs benne az adagolója ilyen vákum? Légmentes zárodó technika varázslat? Nem értek a fizikához, de a zacskó légmentesen záródik és egyre kisebb lesz és ettől tudják a tartósítószert lespórolni. Valami ilyesmi.
Van benne csupa csudi antioxidáns, hámlasztó? Nem. Retinol? Nem. Izgi? Nem.
Érzékeny bőrre tök jó válsztás? Igen.
Ha az ember ilyen erősebb retinol vagy hámlasztó businessben utazik ahhoz is jó választás nyugatató, támogató terméknek.
A La Roche Posay Tolerine Ultra krém tulajdonképpen a támogató, meghízható pasi akihez férjezmész, nem a bőrdzsekis motoros srác akivel flörtölsz, hogy Glamour újságból összeszedett sztereotíp metafórákkal jöjjek. ;)
Ahhoz képest, hogy 40ml kicsit drága. Ennél az árnál már szerintem magasabb, ezért esetleg egy csillagot levonok, de egyébként nem találok semmi kivetnivalót benne.
Update: a második flakonnál tartok, úgyhogy elmúltak a mézeshetek és találtam benne egy-két hibát. haha. A fényvédők alatt nem nagyon működik. Merthogy az olcsó Altruist spf30, meg a Garnier fényvédő (Ambre Solaire Sensitive Advanced Cream) alatt nem működik azt elnézem neki. De hogy a La Roche Posay Anthelios Anti-shine 50-el sem? A saját nővérével? Hiszen ugyanabból a kis francia faluból, La Roche Posayből származnak és nem jönnek ki egymással és kukacosodnak? Cö-cö-cö.
De most komolyan La Roche Posay csinálhatna egy Toleriane fizikai alkohol és parfümmentes fényvédőt, milyen jó lenne az már. Álmodozzak még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Kombinált bőröm van, és nagyon hatékonyan működött rajta.
Van benne csupa csudi antioxidáns, hámlasztó? Nem. Retinol? Nem. Izgi? Nem.
Érzékeny bőrre tök jó válsztás? Igen.

Bubu2019

2021. május 18.

Könnyű kis krém, nyárra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Könnyű kis krém, nyárra elég.

simply

2021. április 9.

Szemkörnyékre szoktam használni, oda a legjobb az állaga, nekem teljes arcra nagyon nehezen akart csak eloszlani egységesen, így oda inkább mást használok, de jól hidratál és jó a kiszerelés (az ára viszont borsos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

barnadalma

2021. március 22.

LRP Cicaplastját váltottam le erre a krémre, mert nem éreztem jónak az arcomra. Nem bántam meg, hogy megvettem, nagyon szépen hidratál és iszonyú puha a bőröm amióta használom! Tuti újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

lillad2000

2021. március 11.

mintám van belőle, de nagyon-nagyon tetszik. keverem más hidratólóval és olajjal, nagyon jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

nellik

2021. február 21.

Nagyon jó ez a hidratáló, a rutinom végén majdnem mindig ezt kenem fel. Hamar beszívódik, nem ragacsos, mégis jól hidratál. A kiszerelés egyszerűen zseniális, az utolsó csepp is kijön belőle, közben is jól lehet követni, mennyi van még benne. Nem a legolcsóbb, de jó kis akciók szoktak lenni LRP termékekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Krisz_tina

2021. február 13.

Nyugtatja az arcot, imádom a rutinomat ezzel zárni, nagyon szereti a bőröm. Reggelre garantált a babaarc. 😀 Nagyon jó a kialakítása, biztosan újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

kzmdra

2021. február 12.

először a fluid változatot használtam, ez annál kicsit testesebb, de nekem ez jobban bevált. hialuronsavval használom reggel-este, egy igazi csoda. a fluid marad nyárra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

hdia

2021. február 8.

Nagyon testes, zsíros krém, sajnos kipattogok tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Nagyon testes, zsíros krém, sajnos kipattogok tőle..

linca002

2020. december 28.

Egy véletlen folytán vettem meg (a fluid testvérét szerettem volna), de nagyon megszerettem!
Ez az első hidratáló krém, ami nem okoz pattanásokat, nem nehezíti el a kombinált bőrömet, mégis kellemes, puha érzetet hagy maga után.
Szemkörnyékre is használtam, ott is bevált :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Szemkörnyékre is használtam, ott is bevált :) 5*

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.