La Roche-Posay

Ár:   4759 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0% tartósítószer, illatanyag, alkohol, színezék, lanolin.

Zsuzsi0224

2019. július 28.

Érzékeny, dermatitises bőrömre javasolta a bőrgyógyász, kellemes, jól beszívódik, nem irritál, de egyébként semmi extra. Ehhez képest kicsit drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Mia0602

2019. június 21.

Csak egy mintám volt, első benyomás alapján legjobban az összetevőlista tetszik. Jó állagú krém, de egy használattal semmi extrát nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

hzsvitamin

2018. november 20.

Nos, nehéz ez, mert a szívem hálás ennek a krémnek, amiért annyira megnyugtatja a kipirosodott bőröm és jó érzés utána. De! Éjszakainak nem elég tápláló, viszont nappalinak meg túl fényes. Annak ellenére, hogy nem egy nehéz állagú krém, fényes. Úgyhogy trükközök vele, kevergetem egyéb dolgokkal amikor szárazabb napjai vannak a bőrömnek. T vonalra túl olajos, orcára nem eléggé. Lehet, hogy tavasszal-nyáron pont jó lenne az állaga. De összességében a nyugtató hatása miatt nem tudom lepontozni, mert azonnal lehúzza a gyulladást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Anriette

2018. október 25.

Ekcémás bőrre használtam, szépen felszívódó gazdag krém, nyugtatta a bőrömet, hidratálta. Az ára kissé húzós, én a bőrgyógyásztól kaptam belőle mintát, egyébként más féléket is, de e termékcsalád krémei közül számomra ez bizonyult a legjobbnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Futureline

2018. augusztus 26.

Egy fokkal jobban hidratal mint az ejszakai valtozat es egy picit nehezebb is. Okos megoldas nem? Fenyes reteget hagy maga utan es nyugtatja picit a borom de nem egy erosen hidratalo krem. Nyarra jo volt,telre semmikepp. Talaltam helyette jobbat mas markatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

ponsophie

2018. július 20.

jól hidratál, bár kifejezetten szárító krémek után használom, nekem így bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

jól hidratál, bár kifejezetten szárító krémek után használom, nekem így bevált.

sheol

2018. május 29.

Jó kis krém volt, csak unalmas és lecseréltem másra. Nagyon kevés volt egy üvegben elég drágán, és többre vágytam egy krémtől. Valóban nem irritált, kellemes volt, de semmi több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

derienart

2018. április 18.

Retinol használata után ekcémás lett a szemhéjam, hámlott és vörös volt. Egy hétig kenegettem mindenfélével, mire a paikában ezt a terméket ajánlották. 2 nap alatt rendbe hozta a bőröm. Úgy vettem észre, hogy az arcom is szereti, mintha nyugtató hatása lenne. Viszont maximum éjszakára fogom használni, vagy napközbenre a szemem köré, mert sajnos nem szívja be a bőröm.

UPDATE: borzasztóan zsíros krém. Eddig egyszer használtam úgy arcra, hogy jól is esett, egy kiadós szaunázás után egy wellnesshétvégén mikor éreztem feszül a bőröm. Sajnos lejön egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

szeliger

2018. március 15.

Ez a krém amolyan mindenes azokra az alkalmakra, amikor ilyen-olyan kencék kipróbálása után vihar tépázta felszínt mutat a bőröm. A hidratáláson kívül különösebb hatása nincs, arra viszont jól használható. A csomagolás könnyen hordozható, csak bedobom a táskába, neszesszerbe típus, a pumpás megoldással biztonságosan adagolható a kence. Külön öröm, hogy látni az oldalán, hogy hogyan fogy, mindig tudom, hogy mennyi van még benne, a belsejében lévő nylon tasak szépen zsugorodik a használattal. Persze, hogy szétszedtem, mindig szétszedem az ilyen különleges tubusokat, mit ne mondjak, nem volt egyszerű. Kb. két-három használatra elegnedő mennyiség még benne maradt a flakonban, ezt kiskanál nyelével elhasználtam, de a mennyiség nem annyira sok, hogy megérje a fáradozást.
Csodaszernek éppen nem mondanám, ugyanakkor jó kis univerzális, korrekt termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

Csodaszernek éppen nem mondanám, ugyanakkor jó kis univerzális, korrekt termék.

szeliger

2018. március 15.

Ez a krém amolyan mindenes azokra az alkalmakra, amikor ilyen-olyan kencék kipróbálása után vihar tépázta felszínt mutat a bőröm. A hidratáláson kívül különösebb hatása nincs, arra viszont jól használható. A csomagolás könnyen hordozható, csak bedobom a táskába, neszesszerbe típus, a pumpás megoldással biztonságosan adagolható a kence. Külön öröm, hogy látni az oldaálán, hogy hogyan fogy, mindig tudom, hogy mennyi van még benne, a belsejében lévő nylon tasak szépen zsugorodik a használattal. Persze, hogy szétszedtem, mindig szétszedem az ilyen különleges tubusokat, mit ne mondjak, nem volt egyszerű. Kb. két-három használatra elegnedő mennyiség még benne maradtna flakonban, ezt kiskanál nyelével elhasználtam, de a mennyiség nem annyira sok, hogy megérje a fáradozást.
Csodaszernek éppen nem mondanám, ugyanakkor jó kis mindenes, korrekt termék.

Csodaszernek éppen nem mondanám, ugyanakkor jó kis mindenes, korrekt termék.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.