La Roche-Posay

Ár:   4759 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0% tartósítószer, illatanyag, alkohol, színezék, lanolin.

La Roche-Posay Toleriane Ultra intenzív hidratáló és nyugtató emulzió intoleráns bőrre 40 ml
Ár: 5000 Ft , Eladó: Pegikutya
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxposttal küldöm, fizetés utánvéttel
Ár: 4000 Ft , Eladó: kdori6
Állapot: pár napig használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: csak személyes átvétel

DiaM

2020. október 28.

Nagy reményekkel kentem fel, de sajnos a hiperérzékeny bőrömet pirosította. Az éjszakai változatot használtam régen, ez annál kicsit testesebb. Amúgy biztos jó krém de nekem sajnos ezt se tolerálja a bőröm. Marad a Cicaplast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Szilvus87

2020. október 2.

Csak a mintát használtam, de így is volt 3 napom tesztelni. Fontos: allergiára hajlamos/ érzékeny bőrre ajánlják, ez előbbi nekem nincs, bár a bőröm extra vízhiányos.
Így nekem kicsit olajos, bár könnyen beszívódik, hagy egy vékony olajos réteget, ami még egy óra múlva is érezhető (le is mostam utána) ez nappali krémként nekem zavaró. Az illata a Panthenolra (horzsolások, égési sérülések esetén használható bőr és nyálkahártya gyógyulást elősegítő hab) emlékeztet, számomra ez nem annyira kellemes. Kipróbálás alapján ár-érték arányát tekintve én nem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

szanii

2020. augusztus 23.

Tökéletes összetevők, kicsit magas ár, de megvettem. Nappal fényvédő és smink előtt, este néha tisztítás és szérum után, vagy hamlaszto után teszem fel. Nagyon jól hidratal, biztos, hogy ujra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

kalavirag

2020. július 20.

Nagyon jó termék, egy hete használom. Kifejezetten a csomagolás és minimál összetevők, minden mentessége fogott meg, emiatt vettem, Több cég is ráállhatna erre szerintem, elképesztően praktikus. Külön plusz pont hogy van krém/fluid/éjszakai /és szemre való krémük is ennek a termékcsaládnak aminek én nagyon örülök, így nem kell más márkára váltanom nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

zsazsovszkij

2020. július 6.

Seborrheás dermatitiszes arcbőrömre kezdtem használni. Jól és tartósan hidratál, ajánlom a száraz foltok ellen (de nem gyógyítja meg persze a betegséget) Elég zsíros hatásúnak tűnik, sokáig érződik az arcomon, talán a fluid változata nem lenne ilyen. Éjszakára érdemes használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

sezi

2019. december 4.

Az én arcom nem szerette ezt a krémet. Kipirosította miután rákentem. Utána küszködhettem újra az extra érzékeny arcommal, biztos valamelyik összetevőt nem szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Zsuzsi0224

2019. július 28.

Érzékeny, dermatitises bőrömre javasolta a bőrgyógyász, kellemes, jól beszívódik, nem irritál, de egyébként semmi extra. Ehhez képest kicsit drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Mia0602

2019. június 21.

Csak egy mintám volt, első benyomás alapján legjobban az összetevőlista tetszik. Jó állagú krém, de egy használattal semmi extrát nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

hzsvitamin

2018. november 20.

Nos, nehéz ez, mert a szívem hálás ennek a krémnek, amiért annyira megnyugtatja a kipirosodott bőröm és jó érzés utána. De! Éjszakainak nem elég tápláló, viszont nappalinak meg túl fényes. Annak ellenére, hogy nem egy nehéz állagú krém, fényes. Úgyhogy trükközök vele, kevergetem egyéb dolgokkal amikor szárazabb napjai vannak a bőrömnek. T vonalra túl olajos, orcára nem eléggé. Lehet, hogy tavasszal-nyáron pont jó lenne az állaga. De összességében a nyugtató hatása miatt nem tudom lepontozni, mert azonnal lehúzza a gyulladást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Anriette

2018. október 25.

Ekcémás bőrre használtam, szépen felszívódó gazdag krém, nyugtatta a bőrömet, hidratálta. Az ára kissé húzós, én a bőrgyógyásztól kaptam belőle mintát, egyébként más féléket is, de e termékcsalád krémei közül számomra ez bizonyult a legjobbnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.