La Saponaria

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online, külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2017. május 19.

Lelőhely:   online, külföld
Kategória:   Hajápolók

Természetes védelem a haj számára! Ez a hajolaj véd a nap okozta károsodás és kiszáradás ellen. Argán-, kókusz- és makadámdióolajat, valamint E-vitamint tartalmazó formulája táplálja és restrukturálja a hajat anélkül, hogy zsírossá tenné azt. Erő és ragyogás!

Hatóanyagok: argánolaj, kókuszolaj, E-vitamin

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil