label.m

Ár:   10690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Heliogenol nevű gyógynövény kivonatot tartalmazó hajkondícionáló, mely segít megőrizni a haj színét, valamint hidratálja és símává teszi. Erősít és csillogást ad a hajnak a benne található selyemkivonatnak, Aloe Barbadenisnek, szója proteinnek és jojobának köszönhetően. Enviroshield Complex, tovább megvédi a festett hajat a hőformázással és UV sugarakkal szemben.
A label.m innovatív módszere, az Enviroshield Complex gondoskodik róla, hogy haja védve legyen az UV sugarakkal és a hőformázás káros hatásaival szemben.

juditkaa70

2016. március 27.

Valóban kevésbé kopik a hajfesték. Ápolttá,fényessé teszi a hajkoronát. 1. lépésként mindig a Kevin Murphy Maxi wash sampont használom,méregtelenítés,és a maradék hajfesték eltávolítására, 2. lépésként a Label.M Colour stay sampont használom,és végül a Label.M Colour stay balzsammal fejezem be a rituálét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 27.

lady_jellyfish

2015. február 23.

Imádom, de elég drága, de szerintem mindenképp újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 23.

Imádom, de elég drága, de szerintem mindenképp újraveszem!