label.m

Ár:   5090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Száraz, sérült hajra ajánlott könnyű hajkondícionáló, mely erősíti, fényessé teszi és hidratálja a hajat B-5 vitamin, búza, zab, alga és farkaskutyatej kivonat, avokádó, szója és tengeri moszat kivonat segítségével. Hatásos kondícionálás nehézség nélkül. A kizárólagos Enviroshield Complex, aktívan megvédi a hajat a hőformázással és az UV sugarakkal szemben.

lady_jellyfish

2015. február 23.

Imádom a fahéjas illatát, a samponjával együtt tökéletes 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 23.

Imádom a fahéjas illatát, a samponjával együtt tökéletes 5*