label.m

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolók

Az ultrakönnyű formula helyreállítja a nedvességet még a legszárazabb bőrtípusoknál is. Természetesen kivont jojoba és shea vaj. Gyorsan felszívódik, puha selymes fényt biztosít.
Alkalmazhatod teljes testre, vagy az érzékenyebb, könnyebben kiszáradó területekre, mint kezek és lábak, vagy egyszerűen használhatod ajakbalzsamként is. A Label.m természetes testápoló vaj ugyanakkor tökéletes alapot is nyújt bármilyen sminkhez.