label.m

Ár:   3520 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Ez a rendkívül finom, súlytalan permet csillogást kölcsönöz a hajnak. Segít antisztatizállni a hajat és különleges ragyogást ad a hajszínnek. Hihetetlen fényt nyújt a hajnak, ha hajegyenesítőkkel együtt alkalmazzuk. UV szűrőt tartalmaz.

Bubuka26

2017. január 13.

Sziasztok, most rendeltem meg én is a terméket és nem bírtam ki gyorsan fújtam belőle. Csodálatosan fényes és selymes tapintású lett, csak úgy ragyog a hajam. Kicsit drága valóban, de teljes mértékben megéri az árát. Szuuuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

juditkaa70

2016. március 27.

Gyönyörű csillogást ad az amúgy sem fénytelen hajamnak. Nagyon kellemes az illata. Szupi termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 27.