Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Rrr, Módosítva: 2014. július 17.

Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Isla

2021. június 30.

Kis tiniként használtam rúzs helyett, de mivel nem hidratált, így beleült a dolog a redőkbe vagy elcsúszkált a számon. Ha nekem nem is, kevésbé dús ajkú osztálytársnak jól állt. A csomagolása pedig emlékszem nagyon szép volt. Cseresznyeillata miatt szívesen szagolgattam. Sajnos végül használat hiányában megromlott. Ennyi erővel inkább egy illatgyertyát kellett volna vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Audry1

2019. szeptember 18.

Főleg fiatalabb koromban imádtam a Labello mindenféle ajakápolóját, így volt is pár, amiket kipróbáltam. Ez a cseresznyés volt az egyik.
Mivel színt is adott a számnak, ami vékonyabb rétegben felkenve egyáltalán nem volt tolakodó vagy kihívó, szépen ápolta is a számat! Az illata isteni volt, szívem szerint megeszegettem volna! Az állagával sem volt gond, a bejáratás után pont annyit tudtam a számra kenni belőle, amennyire szükségem volt.
Külön plusz, hogy a száj redőibe sosem ment bele a szín!
Már pont ez a fajta nem kapható, de nem is venném újra. Jobban szeretem már a sima, színtelen ajakápolókat, ezen kívül már magamnak készítem el természetes összetevőkből.
Nekem 5 csillagos élményem van ezzel a Labelloval is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Külön plusz, hogy a száj redőibe sosem ment bele a szín!
Nekem 5 csillagos élményem van ezzel a Labelloval is!

sailorluna

2018. augusztus 9.

úristen, én ebből mennyit elfogyasztottam a gimis éveimben. : ) durván labello függő voltam. sajnos nem hidratált tökéletesen (bár a mostani labello-nál sokkal jobb volt), viszont folyamatos használatával egyszer sem lett cserepes a szám. imádtam, mert gyönyörű, intenzív színt adott az ajkaimnak, nem hagyott nyomot. nem csillogott, nem fénylett, mint az új fajták, csak egy kis balzsamos fénye volt. borzasztóan sajnáltam, hogy kivonták a forgalomból. még most is vennék, ha látnék valahol, a színe miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

czannaa

2017. május 9.

Kedvencem volt, sajnálom, hogy nem gyártják, én is azért szerettem mert ez legalább nem adott csillogást és nem volt sok pl. iskolába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Krémhilda

2016. április 27.

Ez volt az első színezett ajakírom a Labello Velvet Rosé mellett.Míg az utóbbi nem igazán látszott,ez nagyon szép,természetes hatású pirosas ajkakat varázsolt. Kiválló volt sportos alkalmakra,nyaralásra,ahová a rúzs túl sok lett volna.Sajnos az évek folyamán többször is megváltoztatták a formulát,és egyre csillámosabbá és számomra irritálóbbá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

NadjaBlue

2015. szeptember 5.

Imádtam, nagyon bánom, hogy már nem gyártják. Sokkal jobb volt, mint a mostaniak. Gyönyörű színe volt és jól hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Babooca

2015. július 14.

Ez a régebbi sokkal de sokkal jobb volt, mint a mostani agyonvizezettek. Sajnálom, hogy változtattak az összetevőkön. Régen sokfélét lehetett kapni, még zöldalmásat, ananászosat is. Emlékszem gyűjtöttem őket. Tökéletesek voltak, ápoltak, jó illatúak és tényleg kívánatosak, puhák lettek tőle az ajkaim. Kár, hogy már nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Ngawang

2015. május 29.

A kedvencem volt, tényleg kár, hogy már nem gyártják. Az újabb csilli-villik nekem sem tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 29.

Tánya88

2014. augusztus 1.

istenem, hogy ezt miért nem gyártják... annyira gyönyörű színe van, vagyis nekem tökéletesen passzolt, mert az erősebb piros rúzsokkal elég hülyén nézek ki... jól is hidratált, jobban, mint most a csillámmal agyonrakott labellok, amelyeknek hidratálásuk kb. 0...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.