Labello

Ár:   850 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2015. december 17.

Kiszerelés:   16,5 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes kakaóvajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kakaó illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

farkasnora

2017. szeptember 20.

Nagyon kellemes az illata és jól hidratál. A kiszerelése is megfelelő, sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

mellcsiii

2017. március 26.

A müllerben megláttam múltkor, ráadásul 150 Ft-tal olcsóbban, mint a többi és nem bírtam megállni, hogy ne hozzam el. Az illata nekem nem tetszik, túl erős, de hatásában ez a legjobb, pedig majdnem mindet próbáltam már. Borzasztóan cserepes volt mostanában a szám, de egy használat után nagyon szép lett, és nekem még dúsabbnak is tűnik tőle. Nem kopik le gyorsan, nem kényelmetlen viselni. Tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Norcica

2016. október 25.

Én személy szerint imádom az illatát és nagyon nagyon jól hidratál, a cserepes ajkakat egy-két használat után teljesen rendbehozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

Panni21

2015. december 18.

Finom kakaós illata van, és hatásban mint a többi a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Finom kakaós illata van, és hatásban mint a többi a márkától.