Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2017. január 14.

Kategória:   Ajakápolók

Extra fényes és gyümölcsös illatú.

scorpionqueen

2013. március 30.

Teljesen színtelen, ami eléggé meglepett, azért némi natúr színt vártam, főleg ezért vettem meg. Az állaga nem annyira ragadós nekem, ennél van sajnos jóval ragadósabb szájravalóm is. A szín hiánya miatt legszívesebben mind az 5 pontot levonnám. Hidratálásban semmi extra, biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

CocoSunrise

2012. szeptember 20.

A legragadósabb szájfény amit valaha használtam. Nem hidratál, gyorsan kopik. Jó az illata és jól mutat, ha valahogy kibírja az ember lánya a ragadós állagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

sissy93

2012. augusztus 3.

Régebben volt ilyenem (akor még máshogy nézett ki a csomagolása), de nem nagyon szerettem.
Egy teljesen átlagos szájfény (nincs hidratáló hatása vagy hasonlók). Finom gyümölcsillata van, de borzasztóan ragad, fura érzés az ajkakon. Tartalmaz némi csillámot, de ez csak a dobozból kinyomva látszik, felkenve már nem. Teljesen színtelen, de nem szép tükörfényes.
A régi kiadás még 10 ml-t tartalmazott, nem tudom, csökkentették-e azóta, de a csomagolást elnézve, tippelem igen.
Kb a negyedét elhasználtam, aztán ráuntam, és odaadtam a húgomnak. Ő jobban szereti a tubusos szájfényeket, mint az aplikátorosakat, így legalább valaki jóljárt. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.