Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2019. április 16.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

24 órán át hidratáló ajakápoló avokádó olajjal és visszafogott illattal. Nem tartalmaz ásványi olajat. LSF 15 fényvédelem.

FATIvagyok

2021. január 6.

Rengeteg ajakápolóm van,de a kíváncsiságom győzött. Az illata számomra a régi,gyógyszertári ajakírekre emlékeztet,de az is visszafogott,ahogy a leírásban is szerepel.Nálam biztos nem 24 óráig tart,elég sűrűn kell használnom. Nem azonnal kuka kategória,elkenegetem,de biztos nem fogom ismét megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.