Labello

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: xxmaiax, Módosítva: 2013. május 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Audry1

2019. szeptember 18.

Sajnos már nem nagyon látok ilyen ajakápolót, de nagyon szerettem! Fontos szempont volt nálam, hogy színtelen legyen, a Labello meg olyan márka, ami ajakápoló tekintetében mindig volt otthon. Reggel és este kentem fel, nekem nagyon bevált!
Sokszor lehetett olvasni, hogy a Labello szárítja egy idő után a szájat, ezért egyre többet kell használni belőle. Nos, figyeltem rá, hogy a szám ne szokjon nagyon hozzá, de ez elkerülhetetlen volt. Ennek ellenére nem tapasztaltam, hogy jobban szárított volna.
Nekem 5 csillag volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nekem 5 csillag volt! :)

Susumusu

2016. május 12.

Gyorsan hidtratál, nincs kellemetlen íze és jó viselni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Gyorsan hidtratál, nincs kellemetlen íze és jó viselni :)

barbyka01

2016. január 11.

Imádom! Csak ajánlani tudom a hideg téli napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Imádom! Csak ajánlani tudom a hideg téli napokon.

Kriszti74

2016. január 10.

Ez volt a legjobb. A Med Protection, ami most kapható, a nyomába sem ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

Ez volt a legjobb. A Med Protection, ami most kapható, a nyomába sem ér.

Babooca

2015. július 14.

Életem egyik legjobbja volt, Nővérem kedvence is ez volt hosszú éveken át. Többször újravettem, többféle újított csomagolással. Még ma is van itthon egy bontatlanom szerencsére, tartogatom, őrizgetem, mert ő az egyik legjobb ajakápolóm, amire mindig számíthatok. Carmexet is veri nálam, mivel annak elviselhetetlen íze van, folyton belefolyik a számba, ez nem csinált ilyet soha. Kellemes, bizserget. Kár, hogy már az új csomagolású sem kapható itt nálunk. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

szluca

2015. május 2.

Imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Imádtam!

yorkshirerosesamy

2014. június 14.

Az egyik kedvencem,mert nem ad színt,viszont a többi,ízesített,színes labellotól eltérően sokkal jobban hidratálja a számat. Enyhén vanília illatú :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.