Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Muriel, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

RoseJ

2021. szeptember 3.

Kár, hogy már nem gyártják. :/ Viszont nemrég találtam egy régebbi neszesszerben és még mindig jó illata van. :)
Nem emlékszem, hogy eredetileg mennyire volt intenzív színe, de most már simán elmegy (nem teljes fedésű) rúzsnak. Nincs panasz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

sailorluna

2018. augusztus 9.

a cseresznyés volt a kedvencem a régi labello kollekcióból, de ennek is nagyon szerettem a színét, elég intenzív, különleges volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

tenagi

2017. július 30.

Egy egész Labello kollekcióm van, de ez fogyott el először. Nagyon szerettem, kár hogy nem gyártják már

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

bettina28

2016. december 17.

Nekem szárította az ajkaimat ezért nem tudtam elhasználni. Pedig tetszett volna a színe, sajnáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Klettika

2016. február 25.

Nem szép a színe és szemetszúróan csillog... :/ íze is botrányos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Nem szép a színe és szemetszúróan csillog... :/ íze is botrányos

Matilda

2015. október 30.

Szeretem a színezett ajakápolókat, de ennek a színe nem passzol sajnos a bőrtónusomhoz. Felkenés utána egy elég vastag zsíros, viaszos réteget hagy a számon, amit én szeretek, mert úgy érzem, hogy véd. Először nagyon jól működik, hidratáltnak érzem az ajkaimat, de hamar elmúlik a hatása és kicserepesedik a szám rövid időn belül. Továbbá az illata is irritál egy idő után, érzem az ízét is a számban, ami nagyon idegesítő. Maradok inkább az Isana intensivnél, az a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

szluca

2015. május 2.

Nagyon szerettem benne mindent: a színét, az állagát, a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Nagyon szerettem benne mindent: a színét, az állagát, a hatását.

bedina06

2015. február 6.

Nekem is ez volt a kedvenc labellom. Szerencsére még van belőle egy kicsi, mert még időben bevásároltam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Blackxentric

2014. november 13.

Ez volt a kedvenc Labello-m. A színét és az illatát is nagyon szerettem, és ez még rendesen hidratált is. Kár hogy már nincs :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

sziku

2014. október 31.

nekem ez a kedvenc ajakápolóm:) nagyon jó az illata is, a sötétebb színéért pedig egyszerűen imádom. csak lassan kezd elfogyni. nem tudjátok, lehet még kapni? mostanában nem láttam dm-ben, se rossmannban :\

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.