Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2015. július 14.

Kategória:   Ajakápolók

Gyömölcsös ízt és színt azd az ajkaknak.

tenagi

2019. június 7.

Imádtam... az illata, a színe nagyon jó volt és még normálisan hidratáló hatása is volt. Visszasírom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Vattacukor1990

2018. december 16.

Elhasználtam belőle egy párat, amíg kapható volt. Az illata miatt szerettem nagyon. Hidratálás szempontjából nem teljesen voltam vele megelégedve. Tapasztalataim szerint ezek a fényes Labello-k kevésbé hidratálnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

mszentmi

2017. április 19.

Állítom, hogy a legjobb volt amíg gyártották és nemcsak a Labello-k között. Színt, fény adott, nem ragadt és hidratált, pluszban még az illaza is remek! Megőriztem egyet az előbbieket máig hozza. Nem akartam elhinni, amikor kiderült nem lesz elérhető, írtam is a gyártónak, de sajnos csak egy vélemény voltam a sok közül... :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

anita0828

2017. január 13.

Istenem, de imádtam amíg gyártották! Akkoriban még tényleg hidratáltak a Labellók, legalábbis ez a fajta mindenképp. Szerettem, hogy ad egy kis színt az ajkaknak. Az ára sem volt vészes, és tökéletesen eltalálták az illatát is. Nagy szívfájdalom, hogy már nem lehet ilyet venni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

macskusz

2016. június 4.

Tinikoromban nagyon szerettem a színét és az illatát is, többet is elhasználtam belőle.
Fényt és enyhe színt ad.
Most már nem vennék ilyet, mert egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Fényt és enyhe színt ad.
Most már nem vennék ilyet, mert egyáltalán nem hidratál.

Blackxentric

2015. július 2.

Szerettem az illatát és az ízét is, de sajnos gyakran utána kellett kenni, mivel hidratáló hatása a nullával egyenlő, akárcsak a többi színezett Labellonak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

duchess_g

2015. június 14.

Ennek a Labellonak van a legszebb színe, csak emiatt használtam el. Egyébként a többihez hasonlóan semmilyen hidratáló hatása nincs, csak ha felkened, úgy érzed mintha hidratálva lenne az ajkad a zsíros réteg miatt, de van, amelyik még szárít is, nemhogy ápol. Soha többet Labellot, mióta kipróbáltam olyan szőlőzsírokat, amik VALÓBAN hidratálnak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Mici3

2015. június 9.

Ez volt eddig a kedvenc Labellom. Nagyon jó az illata, és imádtam a színét is. Már nagyon régen nem láttam ilyet, de biztosan betáraznék belőle ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Matilda

2015. június 9.

Régen egyszer vettem ilyen ajakápolót. Eleinte tetszett az illata és könnyű volt kenni, szép fénye volt. Aztán egy idő után nagyon elkezdett az illata irritálni, majd megolvadt a táskámban és végül el sem használtam. Hidratálása nem valami jó, azóta normális ajakápolót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

xxEDITxx

2015. június 9.

Szerintem is ez a legjobb Labello, és ennek van a legjobb állaga. :) Az illatát , és az ízét is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.