Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: KrisztiP, Módosítva: 2015. július 14.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Labello Velver Rosé halványrózsaszín fényével és finom ragyogásával kihangsúlyozza és fokozza az ajkaid természetes szépségét

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Audry1

2019. szeptember 18.

Gimnazista éveim alatt használtam olykor színes Labellot, azóta kizárólag színtelen ajakápolókat/balzsamokat kenek a számra.
Mivel ez nem az első színezett Labellom volt, így nyugodt szívvel vettem meg. Hát nem bánom, hogy nem kapni már, az első csalódásom a márkában ajakápolók terén!
A száj redőiben megült ez a nem ajakápolós izé, ráadásul elég csúnya színe volt. Felkenéskor a bejáratása után az állagával nem lett volna gond, de elég vékony rétegben kellett feltenni belőle, hogy ne legyen a szín túl sok, már-már zavaró!. Emellett semmit sem ápolt, inkább egy gyengébb rúzsnak mondtam volna. Hideg időben egyenesen mintha megfagyott volna a számon, kezdett összeállni.
Nekem hatalmas csalódás volt! Sajnos nálam ez 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nekem hatalmas csalódás volt! Sajnos nálam ez 1 csillag.

Lory

2018. február 25.

Életem első ajakápolója ez volt,a gyógyszertári szőlőzsírok után.Persze hogy rettentően büszke voltam,micsoda ajakápolóm lett :)))Krémes,könnyen kenhető textúrája volt,egy darabig érezhető volt az ajkakon,ami néha kicsit idegesített de elfogyasztottam.Újra nem vettem és valamiért a Soft Rosé utódjáért sem nyúltam a polcokon,pedig vettem mostanában Labellot.Nagy bajom nem volt vele végül is de maradandó nyomot sem hagyott bennem,azonkívül,hogy az első márkás ajakápolóm lett,mert erre határozottan emlékszem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Adora

2017. január 16.

Találkoztam már hatékonyabban hidratáló ajakápolóval is, de összességében nem tartom rossz terméknek. Viszonylag jól használható, kellemes az illata, és diszkrét, de szép a színe.
A kupakja sajnos egy idő után kikopik, és kevésbé záródik jól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

A kupakja sajnos egy idő után kikopik, és kevésbé záródik jól...

ElisabethStonem

2017. január 9.

Szerintem a legrosszabb márka a szőlőzsírok között... az egész család, baráti kör nevében írhatom, hogy hidratálás helyett inkább szárítja az ajkakat :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

MsKors

2016. július 10.

Amikor még szentül hittem, hogy a számmal van a gond és nem a termékkel, mindig ezt vettem. Néha a kéket illetve a cseresznyéset, néha a kamillás változatot. Egyik sem hozta a szintet, mintha kifejezetten szárítottak volna, mindig volt a zsebemben, el nem indultam nélküle sehova, tisztára függő lettem pedig csak valahogy ez nem működött úgy ahogy kellett volna.
De mire erre rájöttem... Több idő volt mint amit bevallanék...
Szép volt a színe, de ennyi, semmi több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

De mire erre rájöttem... Több idő volt mint amit bevallanék...
Szép volt a színe, de ennyi, semmi több.

xoxo007

2015. augusztus 20.

Szerintem szornyu:( a kukaba vegezte , nem tudtunk osszebaratkozni:( szárit szine szornyu a számon az illata sem tetszik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Babooca

2015. július 14.

Soft Rosé elődje volt ő. Családi kiszerelésben vettem anno, azt hittem jó, de nem volt az. Szétolvadt, szétmállott még hideg időben is. Elég furcsa volt, Hűtőben tároltam később, és utána nagy nehezen valahogy elfogyott mindkettő. De egyáltalán nem szerettem. A Soft rosé változata sokkal de sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

victorika

2014. november 21.

Ez a második nagy kedvencem! Nagyon kis fincsi illata/íze van! :)

Ez a második nagy kedvencem! Nagyon kis fincsi illata/íze van! :)

nagyrenii

2014. október 31.

Nagyon imádom, nagyon szép rózsaszín árnyalatot ad az ajkaimnak, szerintem ez kenhetőbb, mint a Soft Rose és kicsit rózsaszínesebb is, igaz azzal sincs nagyon gondom, de ezt jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

KrisztiP

2014. augusztus 27.

Ez a kedvenc ajakápolóm! Lassan elfogy és az üzletek polcain nem látom mostanában,lehetséges hogy a Soft Rose váltotta ezt fel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.