LaChinata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: LaChinata, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Termálvíz alapú, tápláló és hidratáló anyagokban gazdag arctisztító tej, amely eltávolítja az arcbőr pólusait eltömítő szennyeződéseket, sminkmaradványokat. Az extra szűz Bio olívaolajnak és az antioxidáns hatású olívalevél kivonatnak köszönhetően  intenzíven hidratálja, vitalizálja és lágyítja a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml