Lacoste

Ár:   9960-12 420 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   9960-12 420 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: nugát, pink bors, fekete ribizli, török rózsa, szagos bükköny, ámbra.

Ascyra

2021. január 6.

Upd: Nem tudom mi történt. Ma reggel elkövettem azt a hibát, hogy a nagy rohanásban nem fújtam magamra parfümöt. Nagy csalódottságomban és elkeseredésem közepette is biztos voltam benne, hogy a táska mélyén vagy az irodai fókok valamelyikében biztosan lesz dugiparfümöm. És volt. Ebből, a kemény 1ml-ből összesen a negyede, egy rég elfeledett mintásüvegcse aljában. Nagy bánatomra, legalábbis, akkor még azt hittem. Hát jobb híján magamra kentem azt a harmatnyit. És akkor, igazi csoda történt. Úgy elkezdett illatozni, hogy azóta is tart és nem győzöm magam szaglászni, annyira bájos, finom és mindenközben menő illat. Reggel 8 óta (most fél 3 van).
Háromszor rákerestem, hogy ez ugyanaz az illat, amiről azt a katasztrofálisan lesújtó véleményt sikerült alkotnom anno?
Igen.
MeaCulpa. Meg is rendeltem baromi gyorsan egy egész üveggel. Még jó, hogy az emberek tévedhetnek. :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Emelett amúgy is elmennék, ha nem lenne ilyen szép a külleme - mert igazat megvallva a Lacoste márka és a szép üvegcse miatt rendeltem belőle egy mintát, de annyira felejthető az illat, hogy gyorsan beleszippantottam, mikor a birtokomba került és gyorsan félre is tettem, de idestova egy hónapig nem is foglalkoztam vele. Ma reggel valami újra vágytam. Erre esett a választásom.

Kb. 3 órája van rajtam, de kb. se híre, se hamva. Felkenés után kb. 5 percig nagyon finom illata van - ha ezt meg tudná őrizni két-három órán keresztül, akkor talán (TALÁN) érdemes volna rákölteni... (?) De még úgysem, ennyi pénzért bármelyik utánzat jobban muzsikál. Nagy csalódás ez a Lacoste-ot illetően. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen márka ennyire nem veszi komolyan a parfümöt, de az biztos, hogy megfogadtam, soha többet nem szagolom meg átlagos divatcégek illatait. Nagy részük borzasztó nagy csalódás. Ez ékes példája és zászlóvivője azoknak, amelyek tuacatillatok, tucatszámra vásárolhatók és a fejejtés számára vannak kreálva. Senki számára nem ajánlom. Üljön le, egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Igen.

angelina69

2020. január 6.

Ez az illat is már piszkálta egy ideje a fantáziámat. Ha betévedtem a városunkban lévő egyetlen nagyobb drogériába, akkor a teszter vagy üresen állt a polcon vagy sehogy. Vakon nem mertem megvenni. Aztán netes böngészésemkor az egyik webáruházban sok olyan illat gyári mintáját leltem, melyekre már régóta evett a fene. Ez is köztük volt. Nekem ez egy addiktív illat. Édes, de nem cukorkásan, nem tolakodóan, nem közönségesen. Enyhén aromásan édes. Lehet, hogy a bors adja neki azt a fajta pikantériát. Ennek az illatnak van karaktere. Rajtam a virágos jegyek alig-alig jönnek elő. Inkább, mintha egy picit mogyoróra emlékeztető illat szállna. Nekem az elejétől a végéig tökéletes volt. Nem kellett várnom, hogy majd 1 óra múlva jó legyen. A mérték persze nagyon fontos itt is, mert ezt is, mint az édes illatok többségét, túl lehet fújkálni. Alapból max karnyújtásnyi szillázzsal bír. Egyértelműen hideg és hűvös időben adja ki magát igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

adri0419

2018. október 28.

Nagyon finom édeskés illat, a kedvencem a Lacosttól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Nagyon finom édeskés illat, a kedvencem a Lacosttól.

Ildiko757575

2018. szeptember 18.

Nagyon nagy kedvenc! Ezt az illatot tudni kell viselni! IMÁDOM! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nagyon nagy kedvenc! Ezt az illatot tudni kell viselni! IMÁDOM! :-)

kisseniko2

2017. november 6.

Ez az illat nálam a must have! Egyszerűen imádom!Nekem 50 ml-es kiszerelés van meg belőle, amit már régóta használok, és szinte alig fogyott, annyira keveset is elég fújni. Nagyon kis helyes az üvegcséje és a ,,medál'' is illik hozzá. Meglehetősen kifinomult és nőies az egész. Tartósságot illetően nem marad meg egész nap, de elég sok ideig érezni. Hát igen... az ára elég borsos, de nem bántam meg, hogy birtokolhatom ezt a kis csodaszert. Maximálisan megérdemli az öt csillagot! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

livica33

2017. október 15.

Összességében az illat maga elég kellemes, bár engem nem fogott igazán meg. A legnagyobb csalódás számomra az illat tartóssága, kb. 2 órát ha érzem magamon, utána ismét fújnom kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

GNóri

2017. május 3.

Hú, hát nekem ő nagy csalódás. A vélemények, és a gyönyörű sötét üveg alapján valami nagyon sejtelmes, erotikus, fűszeres dögre számítottam. Vártam a vadmacskát, aztán épp, hogy egy kis harmatos kismacska nyivákol itt a csuklómon. Rajtam sajnos nyoma sincs a sokak által említett borsos, mély, dögös illatnak. Egy ribizlis, rózsás, édes kis jellegtelen valami rajtam, az én bőrömön nincsen mélysége, nem jön elő a fűszeressége. Az azonban vitathatatlan, hogy tartós és erős illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Breegus

2017. január 13.

Kellemes....ez a szó jut róla eszembe...semmi más. Tisztaság illat, mintha magamra borítottam volna egy doboz púdert. Púder illat, EZAZ, ennél találóbban nem tudnám jellemezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2017. január 9.

Már szemezgettem ezzel az illattal a KM -ás vélemények alapján úgy gondoltam, hogy na ez kell nekem! Ma végre magaménak tudhatom, hát valami csodás illat! Ezt nekem találták ki, nagyon finom különleges és nagyon tartós női illat! Biztos újra fogom még venni!
A KM-án sikerült beszerezni Timi8 jóvoltából! Köszönet érte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 9.

A KM-án sikerült beszerezni Timi8 jóvoltából! Köszönet érte!

klau810614

2016. december 16.

Ez az illat valami csoda! Isteni édes ,borsos ,dögös és még tartós is! Nálam ő az idei év felfedezettje a Juicy Gold-dal egyetemben😊
Csillagos tizes!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.

Csillagos tizes!!!