Lacoste

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: csipihusi, Módosítva: 2016. október 5.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: narancs, körte, tulipán, alma, tea

csipihusi

2016. szeptember 25.

Tizenvalahány éve kapott ilyet anyósom. Megszagoltam, mindig rájártam, Ő nem is használta. Aztán én is vettem, egy kiárusításon 3-t kaptam 1 áráért.Évekig az illatom volt. Szilvi illat. Aztán sokáig nem lehetett kapni, vagy még nem volt internetem... De mióta online parfümfüggő lettem az NLC-nek köszönhetően, azóta ez is van. Tulipán illat,olyan,mikor a sárga és piros tulipánba beledugod az orrod, kicsit zöld. Ha nyaralunk, mindig ezzel fújok. Balaton, vízi illat, nem tudom meghatározni. Máson még sosem éreztem. 10**********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 25.