Lacoste

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7700 Ft

Összetétel: frézia, bors, ibolya, rózsa, jázmin, hibiszkusz, tömjén, bőr Illatcsalád: virágos-fás

Ár: 7700 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 8000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: eredetileg 90 ml-ből a képen látható mennyiség , Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Ár: 1500ft/5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Lupiluuu

2019. október 19.

Szerintem ez egy olyan illat,amivel nem lehet mellényúlni. Finom,puha,nőies illat. Komfortos,mégis különleges a maga módján. Nagyon szeretem ,mert néha jó ilyen illatot érezni ami nem fejfájdító,se irritáló. Nem egy szexi nehéz bombázó, de ettől szép a maga lágy,nőies eleganciájával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Kusika

2019. szeptember 17.

R..ban vetten én is még a nyár elején elkezdtem használni és semmi!Szinte alig.alig volt érezhető!!Amikor megjelent határozottabb tisztaság illata volt ,ezért is tetszett meg.Nagy csalódás ,nem tudom mit változtattak meg de nem erre számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Jucifer

2019. szeptember 4.

Bemegy az ember lánya a Rossmannba és parfüm őrültként belebotlik 3000ft-os áron, naná, hogy megvettem.
Nem ismertem korábban az illatot, csak hallani hallottam róla. Nos, elég ambivalens érzéseket táplálok felé, a bőrömön lényegében 2 óra múlva nem érzem az illatát, azonban a ruháimon nagyon orrcsiklandó illatot hagy maga után, önmagamon nem érzem 2 óra elteltével, azonban a munkahelyemen 6 óra múlva is megjegyezték, hogy mennyire finom illatom van, valószínűleg bőrömhöz közeli illat, ezért nem érzem magamon,, csak ezért négy csillag,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Sheila

2019. augusztus 26.

Az illatát imádom, régóta kívánságlistás volt, most végre enyém lett. Édes, virágos, jellegzetes és felismerhető illat, de cseppet sem tolakodó.
Szerelem lenne (illetve az is), csak sajnos a bőrömön a tartóssága nagyon gyenge. Hajon illetve ruhán már egész jól tart, de napközbeni frissítés így is ráfér.
Emiatt azonban nincs szívem *-ot levonni, mert maga az illat csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Emiatt azonban nincs szívem *-ot levonni, mert maga az illat csodálatos.

Andy88

2019. április 24.

Sajnos nem egészen tartós és intenzív, így nap közepe felé már alig érzem magamon. Az illatvilága sem egészen a stílusom, számomra picit az idősebb korosztályra emlékeztet. Főleg azért, mert nincsenek benne könnyed, gyümölcsös jegyek.
Ennek ellenére nem rossz, hétköznapokon is hordható illat. Aki szereti a virágillatokat, biztosan örömmel fújja magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

timimimi

2019. március 19.

Életem illata. Nőies, decens, abszolút visszafogott, de mégis jelen van. Ez az amit sosem fogok lecserélni, megunni, még ha néha mást is fújok magamra.
Időtálló. Számomra ezt jelenti.(Kissé elfogult vagyok, úgyhogy nem mérvadó a véleményem azt hiszem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

TVeda

2019. február 13.

Klasszikus, abszolút jellegzetes, sok közül is felismerhető illat, amihez időnként nagyon jó visszatérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

DiamondStoni

2018. november 19.

Régebben használtam ezt az illatot, nagyon tartós és karakteres. Szerettem, de sajnos nem jó emlékek kötnek hozzá, ha valahol megérzem, nem tudok elvonatkoztatni ezektől. Egyébként jó kis illat, karakán, határozott egyéniséghez illik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

CiccuMiccu

2017. december 10.

Krokodil szag.
Régóta szeretnék egy Lacoste-t, de hát izé... az Elegant verzió illatát kivéve...mindig a pálmaházban érzem magam, a hüllőknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Krokodil szag.

Vaslady

2017. június 3.

Most nem tudom eldönteni,az én orrommal van baj,de nem érzem!
Vastagon kentem fel a csuklómra,és csak nyomokban érzek bors és frézia illatot,pedig 1 perce sincs a bőrömön.
Ennek az illatnak nincs leszáradása,hogy is lehetne,ha semeddig se tart.
Az illat talán még tetszene is,ha éreznék belőle valamit....
De igy......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Most nem tudom eldönteni,az én orrommal van baj,de nem érzem!
Ennek az illatnak nincs leszáradása,hogy is lehetne,ha semeddig se tart.
Az illat talán még tetszene is,ha éreznék belőle valamit....
De igy......