Lacoste

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7700 Ft

Összetétel: frézia, bors, ibolya, rózsa, jázmin, hibiszkusz, tömjén, bőr Illatcsalád: virágos-fás

Ár: 7700 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1100 /1900 , Eladó: redi96
Állapot: Fújós, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy Posta
Lacoste Pour Femme -fújós
Ár: 1000ft+pkg/ 5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Erika80

2020. augusztus 8.

Ez a parfüm nem való azoknak a hölgyeknek, akik az erőteljesebb, jól érezhető és feltűnő(bb) illatokat preferálják. Gyakorlatilag nekem sem, mert -hogy finoman fogalmazzak- ennek annyira szolid az illata, hogy szinte alig érzik. Irodába valóban megfelel... természetesen aki szereti. Számomra egy kellemeske aroma gyatra tartóssággal mégis aranyos illat. Először nem igazán jött be, szinte alig éreztem az illatát, aztán mégis némiképp megtetszett. Nem napi szintű illatom lenne (ha megvenném), de néha jól esik érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Freesia

2020. augusztus 8.

Alap parfümkészletem egyik legrégebbi darabja, mindig van itthon belőle valamennyi, mert bár viszonylag ritkán nyúlok érte, (ez nem az ő hibája, hanem a harácsolós természetemé, ritkán kerül rá sor..) nagyon meg tudom kivánni. Ami eszembe jut róla: megállapodottság, kiegyensúlyozottság, nőiesség, fehér top blézerrel és farmerrel, hanyag elegancia és megbizhatóság. Ezek a jelzők, képek ugrottak be hirtelen. Nagyon szeretem benne a fréziát, és azt a krémes alapillatot, ami képes a reggeli 2 fújásból megmaradni, egy-egy hajlibbentésnél még estére is. Azt vettem észre, hogy azok dicsérik a legtöbbet (nem a parfümömet, hanem az illatomat), akik amúgy nem nagy parfümösök. Pl. a gyerekek :-))) Ha le kellene szűkitenem a parfümállományom 5-re, (rémálom) akkor biztosan ő is benne lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

LoRs

2020. június 22.

Végzős voltam a gimnáziumban és az unokatestvérem akkoriban külföldön dolgozott egy parfümériában. Küldött nekem egy ajándékcsomagot, tele kincsekkel, köztük ennek a parfümnek a mintájával. Nagyon nagyon szerettem, az utolsó cseppig elhasználtam, és emlékszem, hogy kifejezetten tartós volt a bőrömön, ráadásul pont a szalagavató idején használtam, így egy szép emlékkel is összeforrt. Tavaly megvettem és szép illat...lenne. Annyira különleges, van mélysége, karaktere, nem tucatillat, de konkrétan 1-2 órán belül elillan a bőrről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Beatrix23

2020. április 19.

Púderes az illata. Nem rossz, de nem is nagy kedvenc. Tartóssága 5 óra hossza kb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

detti23

2020. március 24.

Nekem nem jött be. Semmi igazán szexit, nőieset nem véltem benne felfedezni, jellegtelen. Van egy szappanos beütése, büdösnek nem büdös, de olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Kodi

2020. március 3.

Fás-virágos, fréziás illat, s a frézia az mely számomra meg tud bolondítani egy parfümöt. Esetében inkább a fásság dominál, amely kissé uniszexszé teszi. Van benne valami kissé keserédes, ablaktisztítószeres vonal, amely kissé furcsa számomra és ha egy fokkal erősebb lenne, már arra gyanakodnék, hogy avas a parfüm. Talán emiatt, s azért nem vettem meg, mert egy időben sok kolléganőm használta, fújták nyakra, főre és még az utánzataikat is. Összességében nem rossz, érdekes, nem szokványos, ma már nem sokat érzem, szerintem aki ezt szereti, az pont nem áll be a sorba. Inkább nappali parfüm, ha tetszik elegáns, ha tetszik sportos viselethez is illik.
UD: Távol Afrikától.. Berkeley egy első, emlékezetes beszélgetés alkalmával így szól Karenhez: "emlékszem Oxfordban, nagyon sokat táncoltam egy lánnyal, mindig nagyon finom virágillata volt... mintha az Ő parfümjét érezném magán." Karen azonnal odanyújtja csuklóját. A férfi hosszasan megszagolja, majd szomorúan így szól: "-Ez is nagyon finom, de sajnos nem ugyanaz." 1912-ben járunk kíváncsi lennék mit viselt Blixen bárónő, de az érzés ugyanaz.. A reformulációval fréziásabb lett ez a parfüm, kevésbé kesernyésen narancsvirágos, de így az illat érdekessége is elveszett. Szép és kellemes, de a régi különlegesebb volt. Aki nosztalgiázik a régi sárga dobozos után jobban jár, ha vesz egy La Rive Femme-t

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

abodri

2020. február 17.

Tizenéve használom és nem tudom, nem lehet megunni. Semmihez sem hasonlítható illat. A mai egyhúron pendülő édes, édes és még édesebb parfümök mellett ő egy klasszikus csoda. Örök szerelem.
Használtam korábban a sárga dobozost, és azóta pedig az új kiadást is. Az illata szerintem nem változott.
Csak remélem, hogy nagyon sokáig gyártják még!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 17.

Csak remélem, hogy nagyon sokáig gyártják még!!!!

0811

2019. november 20.

Még mindig szerelem!!! Legutolsó történet: Hamarabb érkeztem a megbeszélt helyre, mint a kedvesem. Később jött pár perccel és azt mondta: "Tudtam, hogy már itt vagy, éreztem a parfümöd illatát a lépcsőházban, mikor beléptem!" Imádom!!! :)))

Nagyon régóta használom, hozzám nőtt! Nem is érzem már magamon az illatát, de azért jönnek a visszajelzések, hogy milyen finom illatom van, meg, hogy itt marad az illatom stb. tehát azért csak érezni, de nem úgy mint a most divatos erős, édes illatokat. Még ruhán is érdekes a tartóssága, mert van olyan kendőm, amin, hiába fújom, nem érezni, de van olyan pulcsim, amire, ha ráfújom, még mosás után is érezni! Nyitott lennék valami hasonlóra, de egyszerűen nem találok. A Moschino Cheap and Chic I Love Love parfümje nagyon hasonló, de sajnos rajtam a citrusos jegyek maradnak meg tartósan :-(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 20.

AnitaUrgyan

2019. november 16.

Nyár közepén vettem. Irodai illatnak jó, de se nem tartós, se nem különleges. A legnagyobbat vettem, kevesebb, mint félig van, mert akárhogyan fújom, egy óra múlva semmi. A leszáradása nem rossz, de egyszerűen semmilyen. Bárcsak írhatnék jobbat róla. Kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Lupiluuu

2019. október 19.

Szerintem ez egy olyan illat,amivel nem lehet mellényúlni. Finom,puha,nőies illat. Komfortos,mégis különleges a maga módján. Nagyon szeretem ,mert néha jó ilyen illatot érezni ami nem fejfájdító,se irritáló. Nem egy szexi nehéz bombázó, de ettől szép a maga lágy,nőies eleganciájával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.