Lacoste

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7700 Ft

Összetétel: frézia, bors, ibolya, rózsa, jázmin, hibiszkusz, tömjén, bőr Illatcsalád: virágos-fás

Ár: 7700 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 18000 , Eladó: Ildici71
Állapot: bontatlan, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bridzsitta

2022. május 4.

Az egyik legjobban eltalált illat.....volt. Az évek során mind az intenzitása, mind a tartósság egyre gyatrább lett. Ez van, ha a licencet adják-veszik. Ezért nem is volt lelkiismeret furdalásom, amikor replika után néztem. Több próbálkozás jelentem, megtaláltam. A Prouve (ezúton csókoltatom a lengyeleket) replikája ha lehet, még túl is szárnyalta várakozásaimat. Intenzív borsos, fehér virágos, fás szépség, 4-5 órát bír. Semmi nem túlzó benne, de minden a helyén van. Ugyanazt az érzést adja, amiért valamikor réges-régen beleszerettem. És bár én soha nem vártam el a bókokat a parfümjeimre (esetleg a Zembertől), mégis nagyon sok az óóó, még az ááá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 4.

timimimi

2022. március 11.

Életem illata. Nőies, decens, abszolút visszafogott, de mégis jelen van. Ez az amit sosem fogok lecserélni, megunni, még ha néha mást is fújok magamra.
Időtálló. Számomra ezt jelenti.(Kissé elfogult vagyok, úgyhogy nem mérvadó a véleményem azt hiszem.)

2022 március: Most rendeltem a Notino-n és hát az illata ugyanolyan varácslatos a tartóssága már sajnos egyáltalán nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 11.

bleauwsy

2022. január 31.

Gyönyörű fehér virágos illat, bárhol felismerni ha találkozol ezzel. Tartóssága sajnos nagyon elkeserít, ha jobban teljesítene, biztos szerelem lenne, így viszont le kell szállnom a földre. Képességeihez mérten már kb túlárazott, többször nem hiszem hogy fektetek belé. Így egy nagyon diszkrétke irodaillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 31.

xMirax

2021. október 22.

Számomra egy nagyon finom őszies illat. Kicsit borsos, kicsit fás, kicsit virágos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 22.

Nikcsy91

2021. szeptember 16.

Elegáns, nőies, kecsesen finom illat. Nem csíkhúzò, de tartòs. Szolíd irodai illat, szerintem bármelyik évszakban hordhatò biztonsági játékos. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Ancsika77

2021. május 29.

Nekem olyan tündérkert illat.Friss,tiszta,ropogós,elegáns nőies illat,telis tele virágokkal,tényleg mennyei érzés viselni.Időtálló,klasszikus illat,megfizethető áron.Amihez hasonlítani tudnám,ha nem is pont az illatában,hanem az érzésben,amit nyújt,hasonló a Dkny Woman edp,Marc Jacobs Daisy Dream,Bvlgari Pour Femme,talán kicsit még a D&G Light blue,és Intensehez,amiket szintén mind imádok!Tartós,imádnivaló,elegáns fehér- virágos tündérillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

ettajames

2021. április 4.

Ezt a parfümöt dicsérték rajtam a legtöbbet, nagyon jól működik a természetes illatommal. Azt észrevettem, hogy amit tíz éve kaptam külföldről, másnap is éreztem magamon, az utána következők nem voltak olyan tartósak és mintha egy hangyányit változtattak volna a receptúrán is, az édes irányba...vagy csak az orrom romlik? 😄(Mindegyik parfümériás vétel volt,feltételezem hogy eredetiek.)
Nálam ez az abszolút hétköznapi illat, elegáns, kiegyensúlyozott, szolid, vidám☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

BernadettM

2021. február 21.

Úgy rendeltem, hogy csak egyszer probaltam előtte.
Így Amikor megérkezett, picit idegenkedtem tőle, de ahogy elkezdtem használni egyre jobban megszerettem. Abszolút pozitív visszajelzések vannak az illattal kapcsolatban. Úgyhogy bevált. 1fokkal lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Úgy rendeltem, hogy csak egyszer probaltam előtte.

Bubucim

2020. december 28.

Nekem nagyon bevált ez az illat a hétköznapokra. Még tavaly szereztem be egy Spar akció keretében. :D Nagyon enyhe, visszafogott illat. Bár nem irodában dolgozom, nekem nagyon elnyerte a tetszésem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Erika80

2020. augusztus 8.

Ez a parfüm nem való azoknak a hölgyeknek, akik az erőteljesebb, jól érezhető és feltűnő(bb) illatokat preferálják. Gyakorlatilag nekem sem, mert -hogy finoman fogalmazzak- ennek annyira szolid az illata, hogy szinte alig érzik. Irodába valóban megfelel... természetesen aki szereti. Számomra egy kellemeske aroma gyatra tartóssággal mégis aranyos illat. Először nem igazán jött be, szinte alig éreztem az illatát, aztán mégis némiképp megtetszett. Nem napi szintű illatom lenne (ha megvenném), de néha jól esik érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.