Lacoste

Ár:   16 100 Ft, 22 400 Ft és 30 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2020. március 4.

Ár:   16 100 Ft, 22 400 Ft és 30 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019.

Fejjegyek: rózsa, bolgár rózsa, mandarin-narancs

Szívjegyek: gardénia, narancsvirág, sambac jázmin

Alapjegyek: szantálfa, olibanum, pacsuli

Lacoste Pour Femme Timeless EDP 30 ml
Ár: 7000 , Eladó: Serephina
Állapot: A 30 ml-s kiszerelésből kb 27 ml még az üvegben van, párszor próbált., Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvételt preferálom, de Foxposttal is küldhetem (ha Foxpostot szeretnél, akkor + posta díj és előre utalás esetén küldöm)

Erynnis

2021. augusztus 25.

Az én bőrömön a gardénia nagyon előjön, amit nem bánok, hiszen most pont ilyen erősebb, egyértelműen virágos illatot kerestem. Nem gondoltam, hogy pont Lacoste lesz. Semmiképp nem mondanám sportosnak. Egyelőre úgy érzem, hogy nem nyúltam mellé vele. Sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Qwerty

2020. október 24.

A véletlennek köszönhetem az ismerkedést, minden szempontból meglepetés volt. Egyrészt a márka. Nem vagyok rajongója, eszembe nem jutott volna magamtól bármit is fújni, sőt ha megszaglásztam volna az üveget a nyaka körül, akkor se. Erre meg aztán végképp nem számítottam. Utálom, ha más ilyet ír, de most én is kénytelen leszek: ez egy elegáns illat. Ha valaki a klasszikus Pour Femme-t keresi benne csalódás lesz, más típushoz való. Fehér virágos, enyhén rózsás és fűszeres, meleg ugyanakkor friss. Én a rózsás illatokat általában kerülöm, erősnek érzem, ebben valószínű nagyon alaphangon van csak rózsa, mert kiérzem ugyan, de nem zavar. Rajtam egy fújás 6-7 óra, nyilván ruhára is jut belőle, csak bőrre fújva gyengébb. Tiszta kis klasszikus, jól eldolgozott "élekkel", nem uralkodik egyik jegy sem. Pont ezért nem is egy jellegzetes, feltűnő darab. Külön jó pont, hogy nem édes, és nem pézsmás.
Igazából kerestem már egy ilyen illatot, a Bb Body Tendertől pont erre számítottam, de azt el kellett adnom, mert nem bírtam, annyira brutálisan rózsás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 24.

Kodi

2020. március 5.

Csalódás. Van benne valami az eredeti Pour Femme-ből, picit azonban finomítottak rajta. Sajnos így azonban éppen a lényeg veszett el: a Pour Femme kesernyés-narancsvirágos eleganciája. Nagyon gyenge ez a parfüm, rendkívül hamar válik bőrközelivé, még így télen is: kb. 20 perc alatt. 2 óra múlva alig érződik valami, 3-4 óra után bátran újrafújtam, mert már semmit nem éreztem. Nyáron ez a teljesítmény gondolom még hamarabb fog semmivé foszlani. Finom, de jellegtelen, kicsit sportos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 5.