Lacoste

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. december 17.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegy: szilva, alma, bergamot, grapefruit

Szívjegy: fahéj, rózsaszín bors, kardamom, boróka

Alapjegy: rum, vanília, szantálfa, pézsma, labdanum, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

gamegod

2016. szeptember 8.

arra jó hogy hogy a pólómra fújjam, amúgy meg nem érte meg a maga 6k Ft-ját. Lacoste nálam többet soha..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Laci

2012. december 17.

Be kell vallanom, nem sok Lacoste illattal ápolok jó kapcsolatot, kivétel az Essential, így ennek sem igen akartam esélyt adni, mikor megláttam. Kétségtelen, hogy az üvege nagyon letisztult és hívogató, de féltem leterhelni magam egy újabb sablon kreációval. Erőt véve magamon fújtam a kézfejemre és jött a nagy ámulat, ez bizony nagyon jó! Imádom a szilvát minden formában, frissen, aszalva, lekvárként, süteményben. Ezt itt együttesen meg is kapjuk. Még nem találkoztam olyan illattal, melyben ezek a gyümölcsök ilyen szépen megjelennének, betakargatva egy fűszeres, rumos, fahéjas takaróba. Tényleg végigmegy az átalakuláson a szilva, kezdve a friss gyümölccsel, melyhez citrusok keverednek, aztán jön a süteményes állapot, mikor a fahéj is előtűnik, aztán a végjátékban a vanília és a rum teszi a koronát rá. Annyira kellemes érzést hordoz, hogy mindig jó volt megszagolni a kabátom ujját, ahová még került belőle. Tettem ezt jó sokáig, mivel egy igen tartós illatról beszélünk, meg is lepődtem, mert a Lacoste nem erről "híres". Nem elképzelhetetlen, hogy beszerzek egyszer belőle egy teljes üveget, igazán egyedi tisztelgés a szilva előtt, nem sok férfi illat büszkélkedhet ilyen lenyűgöző aromával. Persze lesznek fanyalgók, akiknek nem fog tetszeni, de a nagy többség szerintem rá fog kérdezni, mi ez a finom, érzéki illat, mert tényleg csodálatos, igazi melengető koktél. Leginkább őszre és télre ajánlanám, Lacoste fronton az egyértelmű numero uno számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.