Lacura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   Aldi

Tükörrel és applikátorral.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Hilarie

2016. szeptember 11.

Nekem egy újabb csomagolású, tükör nélküli verzió van meg ebből a szemhéjpúderből 170 khaki árnyalatban. Meglepően jól pigmentált termék, s olcsó is. Az ilyen csomagokban lévő szivacsos applikátort sosem használom, inkább ecsettel dolgozom, de pozitív meglepetés volt, hogy az ehhez tartozó egyik vége ceruzaecsethez hasonlít, így precíz munkához alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.