Lady Ann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 5.

Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

Csillámos.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bobika94

2014. január 16.

Jaj én nagyon szeretem ezt a tust :) Tényleg csillámos, ezüstösen csillog. Nagyon tartós, nem maszatolódik, hamar megszárad :) én nagyon imádom. 780 forint volt. Ilyen fodrászkellékes-manikűrös hajas-körmös boltban vettem :) Nagyon megérte, ha elfogy, tuti ezt fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

szilviss

2012. november 9.

Ezt az árnyalatát nem ismerem, de ebből a fekete tus kitűnő, szóval ezzel sem lehet baj :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.