Lady Ann

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 5.

Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Someone92

2015. május 25.

Anyukám hozta, még tini koromban használtam, akkor jónak tűnt...utólag visszagondolva nem volt az. Nagyon pergett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

LauraDorina

2015. május 4.

Egész napot kibírja, nem kenődik el. L'oreal sminklemosó tejjel simán lejön. Olcsó szép pillákat varázsol. Csak hétköznapokra megfelelő!! Viszont csak kaptam ajándékba. Nem ezt használom következőleg. Keresem még az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 4.