Lady Ann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 5.

Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

Selyemfényű.

Ár: 500 , Eladó: Eszter555
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

Hoogie

2017. december 28.

Volt ilyenem és nagyon tetszett...aranyos meg jó hogy golyós, de egyáltalán nem tartós és lepotyog, nem marad a szemhéjon.Régen jó volt használni, akkor még én is máshogyan sminkeltem magam, meg nem is értettem annyira a sminkeléshez.El is végeztem még tavaly egy sminkes tanfolyamot.Az ott használt Kryolan,Pupa,Ben Nye termékekhez képest nulla, de amugy is....Ma már nem venném meg.Csak a kinézetéért és mert nem okozott irritációt 2 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

ForestNymph

2015. március 22.

Kamaszként nagyon szerettem, jól siklott, szépen fedett, kicsit hajlamos volt potyogni. De ma már el nem tudnám képzelni, hogy ilyen rikító fényes szemfestékkel rohangáljak. Nosztalgiából 5 csillag. :)

Update: Előkapartam egy ezer éves darabot a szekrény mélyéről, kiöntöttem, kimostam és lett egy golyós parfümtartóm. :P Lehet veszek még ha látok, abba meg argánolaj és kész a szemkörnyékápoló. *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

h.ancsi89

2013. április 25.

van 1 lila színűm belőle,egész jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

van 1 lila színűm belőle,egész jó

ronicic

2013. január 30.

Jujj, nekem is volt ilyen régen, sőt még most is megvan, csak már nem használom, mert rájöttem, hogy a kék nem az én színem. Az árához képest nagyon pigmentált, tartós, jól tapad, 5 pontot kaphat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

terke29

2013. január 30.

Óóó,ezt régen NAGYON szerettem!Volt egy gyönyörű halvány zöldem,és egy világos rózsaszínem is.Nagyon nagyon tartósak voltak annak ellenére,hogy por állagúak,és a golyós adagoló ellenére sem potyogtak a szemem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 30.

somodiedo

2013. január 30.

Nekem régen volt egy ilyenem, szép barnás bronzos színű. Nagyon szép intenzív színe volt, tartóssága is jó volt. A kiszerelését nem szerettem, ezzel a golyós megoldással nem tudtam szépen dolgozni, lehet én voltam béna. De megoldottam, mert applikátorral szépen eldolgoztam a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

kissbarbara1990

2013. január 7.

Por állagú. Nekem fehér gyöngyházfényű volt, imádtam,egyszerűen gyönyörűen kiemelte a szemeimet és tartós is volt. Sajnos elkallódott valahova. Ha valahol találok biztos veszek újra fehéret és még pár más színűt is!
14 árnyalatban kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

14 árnyalatban kapható!