Lady Ann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Egyéb

trudie

2012. december 25.

Nekem van ilyenem, még kb. 6-7 éve vettem. A levehető burkolat kicsit macerás, de praktikus, hogy nem a kuka fölött kell hegyezni, hanem van tartója. Tök jó, hogy vékony és vastag ceruzához is jó, én már mindkettőhöz hasznát vettem és jó munkát végzett. Ennyi pénzért nagyon praktikus darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.