Lady Ann

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicole07, Módosítva: 2012. augusztus 6.

Kiszerelés:   1,14 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nime

2017. április 12.

Eredetileg szemöldök ceruzát kerestem a boltban,de nem volt a hajamhoz illő színben (festett természetes vörös) így az eladó egy ajakceruzát ajánlott ( a 8asat) és egész jó hozzá :) Igaz csínján kell bánni vele lévén nem szemöldökre tervezték,de nem rossz így se :) Amikor szájra próbáltam úgy is nagyon jó volt,tetszett hogy szép matt ajkaim voltak és nem fogtak,csak szárított nagyon :/ De ha aláhidratálok ez is meg van oldva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Lilla90

2016. augusztus 11.

Tegnap vettem egy fodrász kellékesben 550Ft-ért nekem eddig beválni látszik. Valóban bírja az ivást de az evést már viszont nem éli túl, szép színekben kapható ennyi pénzért nagy szájceruzát kapunk jó minőségben. Nekem azonban van vele egy problémám, szárít!!!!!! Tehát csajok ha jót akartok hidratáljatok alá, amúgy elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Mimiti

2015. szeptember 10.

Jó minőségű és nagyon olcsó. Nem a világ legtartósabb szájkontúrceruzái, de elég jók, és gyönyörű színeik vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

dori.peres

2014. szeptember 2.

A csavaros verziót használom, nagyon jó, tartós, használattól függően sokáig elég és az ára is szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Eni27

2012. október 27.

Nagyon jó szájkontúrceruza és a jó minőségéhez képest nagyon olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Nagyon jó szájkontúrceruza és a jó minőségéhez képest nagyon olcsó

nicole07

2012. július 25.

Régóta használom, sok színben kapható, tartós! Csak hegyezős :(, de szeretem! Ja, és nem utolsó sorban olcsó, 399 Ft-ért szoktam venni és sokáig elég!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.