Lady Ann

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. március 11.

Kiszerelés:   1,14g
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

fancsisz

2019. január 31.

Nagyon nagyon szeretem ezt a szemceruzát. Nem túl puha, nem túl kemény, nagyon szépen könnyen tudok vele dolgozni.
Alapjáraton drágább sminktermékeket használok, de a szemceruza esetében ez a darab veri a high end társait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

jazmera

2018. szeptember 18.

Minősége vetekszik nagy nevű társaiéhoz. Tartós, nagyon megéri az árát. Az örök kedvencem is Lady Ann, a legjobb szemöldökceruzát gyártják. Tizen éve használom. Verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

andi721

2018. szeptember 13.

Szerintem a legjobb szemceruza! Viszont az Alba Pláza kellékes üzletében már nem lehet kapni. :( Tudja valaki, hogy most honnan lehet beszerezni Szfváron, esetleg Veszprémben vagy Bp-n? Előre is köszi a választ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

Tényleg jó, most, hogy ez is előkerült, rá is csodálkoztam. No. 7: sötét hamu-lilás árnyalat - tökéletes a mindennapokra.
Az ára: hát az meg a legkellemesebb, még akkor is, ha már nem 250 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Az ára: hát az meg a legkellemesebb, még akkor is, ha már nem 250 Ft.

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2018. január 22.

Szerintem az egyik legjobb szemceruza. Tartós és se nem túl puha, se nem túl kemény és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 22.

Jennyfer1990

2017. október 14.

Életem első szemceruzája volt, akkor még nem tudtam, hogy rögtön belenyúltam a tökéletesbe. Pedig nagyon olcsón vettem az otthoni kis 100Ft-os boltban, még úgy kb. 14 évesen :D Később próbáltam komolyabb temékeket, és elhűltem, hogy mennyivel gyengébbek. Nagyon sötét fekete színű, puha, könnyű vele bánni,és viszonylag tartós is, persze a kiadós bőgést ez sem bírja ki :D Szuper kis cucc, és az ára is remek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Timiya

2017. április 4.

Örökké ezt a szemceruzát veszem, és csak röhögök, mikor barátnőm a nagy márkás 5x ennyibe kerülő szemceruzáról panaszkodik, hogy mennyire nem jó...
Imádom, nagyon olcsó és nagyon jó, nekem bevált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Imádom, nagyon olcsó és nagyon jó, nekem bevált :)

punkpenge

2017. január 29.

a fekete koromfekete, brutál tartós és nagyon jól lehet vele dolgozni. Hát én lehidaltam tőle, a legjobb szemceruza amit eddig próbáltam. Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

eperturmix

2016. október 17.

Nincs párja!!Fodrászkellékesnél szokott lenni,nagyon olcsó.Szép a feketéje,puha is,nem kell rányomni erősen,tartós.Borzasztó sokáig elég,szuper cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

petraaa97

2016. július 25.

Sokáig a szekrényben állt, és gondoltam egyet és kiprobáltam.. Hát sajnálom ,hogy eddig ott állt mert szupeeeeeer :) ma vettem tartalékot, 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 25.