Lady Ann

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. március 11.

Kiszerelés:   1,14g
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

petraaa97

2016. július 25.

Sokáig a szekrényben állt, és gondoltam egyet és kiprobáltam.. Hát sajnálom ,hogy eddig ott állt mert szupeeeeeer :) ma vettem tartalékot, 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 25.

nandy.25

2016. március 15.

Én fodrászkellékben vásárolom, kifejezetten "olcsó" a tudásához képest! Én a fekete árnyalatát használom, hibát nem tudok írni róla.Mindig van belőle itthon 3 db a biztonság kedvéért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 15.

barbyka01

2016. január 31.

Kedvenc szemceruzám! Koromfekete, tartós, kell ennél több ennyi pénzért? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Kedvenc szemceruzám! Koromfekete, tartós, kell ennél több ennyi pénzért? :)

csepedina

2015. december 16.

Jó ceruza. Csak lenne több árnyalatban!: s az egyik szürkéje sötét a másik meg selyemfényű. Én meg matt enyhe szürke szemöldököt szeretnék de ilyen szín egyiknél sincs.: (

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 16.

anagyeszter

2015. december 4.

A legjobb szemceruza, amióta rátaláltam más nem is kell ! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

A legjobb szemceruza, amióta rátaláltam más nem is kell ! :) :)

hajnalcsillag

2015. augusztus 3.

Ennél jobb szemceruzát ennél kedvezőbb áron még nem találtam. Igaz, magasabb árkategóriásakat nem is próbáltam nagyon, mert ez bevált :) Nagyon sokszor újra vásároltam már. Jár az öt csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Dézi

2015. március 14.

Nagyon szeretem, igazi koromfekete szemceruza, nem kopik, nem kenődik... Kell ennél több? Évek óta csak ezt használom, vízvonalra is zseniális!
Részemről 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Részemről 5 csillag :)

koxy001

2015. február 7.

Sok ilyen szemceruzát használtam már el az évek során. Szép élénk színe van, viszonylag tartós még a vízvonalon használva is. Ahhoz képest hogy egy olcsó kategóriás ceruzáról van szó szerintem jó minőségű, könnyű felvinni, viszont nem maszatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Nussh

2014. szeptember 29.

Régen ilyen szemceruza volt csomagolva az akkori cigarettához, amit szívtam. A fél főiskolát én láttam el ingyen szemcerkákkal :D (sajnos nagyon sok dobozzal fogyott akkoriban...) Így visszagondolva már bánom, hogy 3 kivételével mindet elosztogattam, mert nagyon klassz ceruzák voltak. Azóta sem találtam ilyen szép barnát, ami bár nem volt túlságosan tartós, de nagyon jól állt, és egy kis rozsdabarna szemhéjpúderrel ki lehetett tolni az élettartamát. Kissé puha volt, de legalább vízvonalra is tudtam használni. Nem bánnám, ha találnék egy üzletet itt, vidéken, ahol beszerezhetem újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

toteme3

2014. szeptember 8.

Első benyomás: szép szín, könnyen és jól fog még vízvonalra is. Nem túl kemény, nem túl krémes. Így hirtelen tartósnak tűnik, ehhez már bizony elő kellett vennem az amúgy ritkán használt kétfázisú szemfesték lemosómat. Már időszerű volt egy ilyen szemceruzára akadnom. Ja, és a sötétzöld színű verziója is eddig szupernek tűnik. :)

Ár-érték arányban egyértelműen megéri, még ha esetleg nem is válik be valakinek (sokkal rosszabb érzés volt egy jóval drágább, minőséginek hitt termékkel befürödnöm).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 8.