Lady Ann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 5.

Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Someone92

2015. május 25.

Régen anyukám nagyon szerette (kicsit azért kenődött), de már felfedezte a DM-ben a Maybelline Color Tattoo-t,azóta csak azt használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Cintii

2013. április 2.

Nekem a fekete van meg,de nagyon tartós és pigmentált.Szeretem.5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

Nekem a fekete van meg,de nagyon tartós és pigmentált.Szeretem.5/5*

virdzsi

2013. március 28.

Valaki tudja, hol lehet ilyet venni? Tini koromból maradt egy ilyenem ezüst színben és valami csodálatos! Amióta csak megtaláltam, a belső szemzugomra viszek fel egy keveset minden nap, nagyon szép hatást kelt. Csak már nagyon a végét járja szegény, szeretném újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

beccavagyok

2012. november 6.

imádom:) nekem egy csillámos barna (03 árnyalat) színben van meg. egyszerűen csodaszép, nagyon tartós és pigmentált. azt, h az árát megéri-e, azt nem tudom mert a tesómtól kaptam. de mindenkinek tudom ajánlani.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 6.