Lady Ann

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

An90

2018. május 21.

Olcsó szemceruzát kerestem, így találtam rá erre a termékre. Azóta ezt használom fekete színben, ha néha sminkelem magam. Elégedett vagyok vele. Kellően puha, szükség szerint jól kenhető, de pontos vonalat is lehet vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

luanna

2016. május 18.

Évek óta ezt használom semmi nem jöhet hozzá a legdrágább szemceruza se ér fel hozzá én strandoláshoz is ezt használom és ha a fejem vízbe került el se mozdult a helyéről..mindig ha elfogy betegesen 5-6 ot veszek belőle:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

szalaiiza

2016. május 17.

Én ezt a szemceruzát (fekete színben) egy fodrászcikkes boltban vettem, amikor beugrottam alapozóért. Még sosem vásároltam ott szemceruzát, az eladó hölgy ajánlotta ezt, hogy vízálló. Nekem minden szemceruza, szemhéjtus eddig elkenődött, (hajlamos könnyezni a szemem) de ez a helyén marad egész nap. A színe halványodik pár óra múlva, de ennyi belefér szerintem. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert nem használom minden nap, és mostanában nagyon ritkán sminkelek. De összességében nálam 5* és mindenképp újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 17.

marryjane

2015. szeptember 8.

Nekem barna színben van. Nem kell tőle sokat várni, nem valami tartós, de nem rossz, ennyi pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

7ot

2015. augusztus 27.

Barna és fekete van. Az árához képest nem rossz. Nálam pár órát tart, de azt elég jól. Még a vízvonalon is szépen fent marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

ravenclaw

2015. július 9.

A vízálló verzióját vettem meg fekete színben. (Csak ezt találtam a Lady Ann márkától.) Hát... Annyi biztos, hogy nem vízálló. Mondjuk nem is bánom, mert könnyen lejön. A színe viszont gyönyörű, kivéve, ha vízvonalra viszem fel, mert akkor inkább sötétszürke. Pedig pont vízvonalra kerestem szemceruzát. Még negatívum - számomra -, hogy ha csak a felső vízvonalamra festem fel, akkor pár pislogás után az alsóra is rákerül. Valamint nagyon gyorsan fogy. Párszor használtam eddig, és már fél centi el is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

platinakuka

2015. április 15.

Semmi különbséget nem tudtam felfedezni ez és az avonos között :D Kezdetektől ezt használom, volt pár kitérőm, de azt hiszem, mondhatom, hogy amióta elkezdtem sminkelni, része az alapeszközöknek. Nekem nagyon tartós, feketét és sötétbarnát szoktam venni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Yubiri

2014. március 6.

2013. augusztus 23.
Sokáig ezt vásároltam, árban és minőségben is jónak tartom.
Szemceruzák között viszi a prímet, de áttértem a tusra, ami sokkal intenzívebb, így a jövőben nem fogom újravásárolni ezt a terméket.

Update:
2014. 03. 06. Pár hete újravásároltam, alsó vízvonalra szeretem használni, a legjobb ceruza! + 1 *-ot megadom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

2013. augusztus 23.
Sokáig ezt vásároltam, árban és minőségben is jónak tartom.

Update:

Tyuki

2013. december 16.

Tiniként használtam, nálam nagyon nem vált be, egyáltalán nem volt tartós :/ de azért eseti megoldásnak megette, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

gyovai890

2013. október 14.

Jól kenhető, viszonylag tartós,olcsó és a szép színe. Egy baj van vele, hogy nekem sajnos egy idő után lefolyik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.