Lady Esther

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Pipoo, Módosítva: 2017. május 26.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A többsejtű élőlények (ember, állat, gyümölcs, növény) őssejtekkel rendelkeznek és alapvető szerepet játszanak a szövetek megújulásában. Az őssejtek a felszín alatt segítik a helyreállító funkciókat, mint például a sejtek regenerációját. Az alpesi rózsában található őssejtek képesek regenerálni a növény egész szerkezetét, ezért sikeresen ellenáll a magas UV sugárzásnak és az extrém hidegnek a magas hegyvidéki területeken. Ezen robusztus növényfajokból biotechnológiai eljárással kitermelt őssejtek különösen hatékony hatóanyag kombinációt biztosítanak, az eredmény pedig egy hatóanyagokban gazdag kozmetikum, mely védi és megújítja a sejteket. Alkalmazási köre széles, nappali és éjszakai ápolásra egyaránt, minden bőrtípusra."

Pipoo

2017. február 24.

Rosachaea kezelésére, gyulladt bőrökre, faggyúnormalizálásra, száraz érzékeny bőrökre kiválló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 24.