Lady Esther

Ár:   12 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: m4ss4girl, Módosítva: 2016. április 21.

Ár:   12 100 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hyaluronsav hálószerűen összekapcsolja és kitölti a sejtek közötti állományt. A szövetek vízfelvevő és tároló tulajdonságáért felel. A kor előrehaladtával a szövetekben lévő hyaluronsav termelés folyamatosan csökken, szerencsére ennek pótlása kívülről megoldható. A Hyaluron Szérumban magas koncentrációjú nagy molekulatömegű hyaluronsav található, segítségével több nedvességet tárolhatunk a bőrben. A Hyaluron Szérum vékony filmréteget képez a bőr felső rétegében ezzel megakadályozza a nedvesség elvesztését, így folyamatossá teszi a bőr folyadékellátását. Alkalmazása gyors és egyszerű a praktikus pipettának köszönhetően.

dkapas

2018. február 15.

A kozmetikusom ajánlotta, tőle vásároltam. Eleinte fenntartásaim voltak a márka ismeretlensége miatt, de 1 hetes használat után tényleg szembetűnő változást láttam magamon. Minden este, valamint hétvégenként reggel és este is használtam, beleértve a szemkörnyéket is, mivel orvosi tisztaságú hyaluron van benne, így a szem köré is lehet használni. Pár nap múlva a kolléganőim is megjegyezték, hogy milyen friss vagyok, és valóban, én is láttam magamon a változást. Biztos, hogy újra fogom venni, az egyik legszuperebb termék arcra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Pipoo

2017. február 22.

Magas a hyaluronsav tartalma, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

Magas a hyaluronsav tartalma, nagyon jól hidratál.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1