Lady Esther

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   6 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Pipoo, Módosítva: 2017. május 26.

Kiszerelés:   6 x 2 ml
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A kaviár a tenger luxusterméke. A kaviár sejtek értékes aminósavakat, vitaminokat és lipideket tartalmaznak. Minden bőrtipusra és az igénybevett, öregedő bőrök ápolására is ajánljuk."

Bea42

2018. szeptember 18.

Először nagyon szép lett tőle a bőröm,de egy pár nap után a pattanások megjelentek .Kicsit olajos èrzetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 18.