Lady Esther

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Pipoo, Módosítva: 2017. május 30.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Natural 24 Órás Krém fő hatóanyaga a Körömvirág-kivonat, mely gátolja a bakteriális, vírusos és gombás mikroorganizmusokat, megemeli a bőr kollagénszintjét ezáltal megtartja annak rugalmasságát. Stimulálja a limfociták étvágyát, serkenti az angiogén aktivitást, az új erek és a szövetekben lévő idegsejtek növekedését, melyek ezáltal hatékonyabban szabadulnak meg az elhalt szövetektől. A Natural 24 Órás Krém népszerű választás sok mai bőrprobléma kezelésére, elképesztően hatásos a leégett bőrök számára is.

Illatanyag-, ásványiolaj-, szilikon- és parabénmentes.