Lady Speed Stick

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. február 5.

Kategória:   Dezodorok

Lime és kókusz illattal.

24 órás védelmet nyújt.

sternesamu.szilvia

2014. február 11.

Annyira imádom a kókusz illatot, jöhet minden mennyiségben és bármiben. Friss illatú, kicsit édeskés, inkább a kókusz a domináns. Hatása, nálam most elég jól teljesít. Nyáron nem hiszem, hogy elég lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 11.