Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Poppyseed, Módosítva: 2013. február 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Összetevők: Kolofónium Gyanta, Cera Flora

rika.nov.18

2014. április 25.

én is tapasztaltam kristályosodást..nem olyan mint a régi.
amúgy nagy tálcást vettem..elmegy..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 25.

én is tapasztaltam kristályosodást..nem olyan mint a régi.
amúgy nagy tálcást vettem..elmegy..

svivko

2014. március 28.

Poppyseed miden tiszteletem elnyerted. Én egyszer próbáltam meg, pár éve, és könnyezve ordítottam minden egyes mozdulatnál. :D
Amúgy én arcgyantázásra használom, a kis spatula mondjuk csak egy bajuszhoz elég, de volt egy használatlan "körömpiszok bányászó eszközöm" (kisujjkörömnyi kanál van a végén), azzal oldottam meg, hogy a szemöldökömet is tudjam tépkedni.
Egy kis piros -bébipapimelegítő- edénybe tettem át, szerencsére a csomagolása megengedi, könnyedés leválik róla az alufólia, tűzhelyen lassan picit felmelegítem, és már mehet is a procedúra.
Nagyon szuper kis találmány. Olcsó, több évig eláll.
Engem sem irritált.
Gyantázás előtt és után érdemes radírozni, illetve kókuszolajjal , vagy a babylove Wundschutzcreme -ét feltapogatni, pillanat alatt elmúlik a pirosság, így nem pattogok ki, és 1 óra múlva vállalható is.
Dm-ben, és fodrászkellékesben lehet kapni egy emberek adagokat is, utóbbiban lényegesen olcsóbban (350-ért vettem múltkor).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Nagyon szuper kis találmány. Olcsó, több évig eláll.
Engem sem irritált.

Emike

2013. szeptember 17.

Egy ideig ezt használtam, egy szóval összefoglalva: rémálom.
Kell hozzá egy külön edény, amiben fel lehet melegíteni, de könnyen túl lehet hevíteni, amivel viszont eléggé megnő annak az esélye h az ember lánya megégeti magát.
Nyúlik, csúszik-mászik, forró, kényelmetlen, kis darabokban válik le, én utáltam.
Előnye viszont hogy olcsó és akinek van hozzá türelme, el tud vele pepecselni .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Egy ideig ezt használtam, egy szóval összefoglalva: rémálom.
Előnye viszont hogy olcsó és akinek van hozzá türelme, el tud vele pepecselni .

Poppyseed

2013. március 23.

Én is a kerek alu-tálasat használom, csak nem találtam képet róla :( :D :) Fodrászkellékesnél szerzem be, máshol sajnos még nem is láttam soha...:( A görgőset, flancosat utálom, szerintem használhatatlan...:( A Balea hideggyanta csíkokat használom még néha, de az ezerszer fájdalmasabb szerintem, néha még a véremet is adom egy-egy procedúráért :( :D:D

Ja, és köszi! ;) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Ja, és köszi! ;) :D

Poppyseed

2013. február 8.

Gyanta lévén kicsit pacsás, de nekem ez a szőrtelenítési módszer vált be a legjobban, nagyon meg vagyok elégedve vele:) Abszolút fájdalommentes, pedig bikinivonalon használtam, és minden nem kívánt szőrszálat eltávolít. Nem lettem allergiás sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.