Lady Stella

Ár:   2020 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tatjana5, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   2020 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Hajregeneráló és hajszerkezetjavító hajpakolás

• Argán olajat, keratint és E-Vitamint tartalmaz
  • Cseresznye illat
  • Aktív, védő, szerkezet javító hajpakoló vegyileg kezelt és sérült hajra
  • Az argán olaj és az E -vitamin táplálja a hajat, erősíti a hajszerkezetet mely ezáltal erős és hidratált lesz
  • A keratin mélyen beépül a hajszálakba, újjáépíti a haj szerkezetét
  • A haj újra megtelik energiával, selymes tapintású és ragyogóan fényes lesz. Megerősíti és visszaállítja az optimális egyensúlyát a hajszálnak anélkül, hogy elnehezítené azt
  • A haj ismét jól táplált, fényes és könnyen fésülhetővé válik

krembarbi

2021. szeptember 3.

Kár,hogy az inci-je nincs felrakva.Egy kis kupával kaptam egy fodrász ismerösömtől.Finom cseresznyés illata van.A szőkített és gubancos hajam nagyon szereti.Baltsamként használom minden hajmosásnál és kellemes,puha,fényes a hajam tőle és nagyon jó kifésűlhető lesz akadás mentesen.Ami plusz pont,hogy amióta ezt használom tartósabb és szebb a hajam kinézete,kevésbé töredezik.Egyértelmű kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Csuporka

2020. október 21.

Cseresznyés keménycukor illatú, pici marcipános beütéssel :) ami nagyon fincsi, de ezen kívül sokat nem tud. Tetszik az állaga, könnyen ki lehet öblíteni, sokáig megmarad az illata, de a szőkített, száraz hajamra nagyon kevésnek bizonyult. Olyan jó lehetne... de sajnos nem az :/ az egész tégelyt elhasználtam, ha többet, ha kevesebbet, ha pár percig, ha fél órát hagytam rajta, semmi nem változott, sajnos nem érte meg. Ár/érték/mennyiség arányban nagyon jó lehet, ha valakinek nem ment annyira tönkre a haja, mint nekem, csak egy kis extra puhításra és finom illatra van szüksége. Emiatt nem tudom, hogy 3 vagy 4 csillagot adjak-e, de végülis a személyes tapasztalatom alapján 3. Sajnálom cseresznyés cukorka! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

nyuszi.pok

2019. október 16.

Nagy kedvencem. ❤️ Fodrászom ajánlotta, évek óta használom, könnyű kimosni, sokáig elég és nagyon jól ápol. Ára szuper, tud annyit mint a többi bolti, neves márkák hajpakolása!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

corsica

2018. november 3.

Kb egy év alatt fogyasztottam el ezt a nagy tégelyt. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Párszori kihagyásokkal heti szinten használtam alkalmanként min. 10 percre a hajamon hagyva. Kellemes cseresznyés illata van ami sokáig érződik még a hajon. Nagyon gubancolódós a hajam, de mikor kimosom a már annyira felpuhítja a hajam, hogy kidobja a csomókat. Selymes csillogó végeredményt hagy maga után. Professzionális termék kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

rekusk87

2018. február 13.

Sziasztok! Sok reményt fűztem hozzá az isteni illata miatt, mert már használtam Stella Vitaline terméket, de az arany színű csomagolásút, ami argán olajos, és attól egy csoda volt a hajam. De mivel ő is literes volt, untam az illatát egy idő után. Hát ez a cseresznye illat nagyon jó, de ennyi, nem hidratál annyira mint a társa sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

angry

2017. október 29.

Nagyon finom illata van, és sűrű állaga. Derékig érő hajamra már nagyon sok terméket kipróbáltam az évek során, most ez a kedvencem. Puha és fényes lesz a hajam tőle, sokáig elég az egy literes kiszerelés, és az ára is kedvezőbb mint a drogériás termékeknek. Ez tényleg egy csoda! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

tbogika

2017. április 17.

Nagyon gazdaságos kiszerelés, nagyon kellemes illata van, és tényleg nagyon ápoló hatása van. Nyáron vettem de még a fele megvan pedig minden hajmosáshoz balzsamként használtam. Most egy kis szünetet tartok a használatában, más termékeket is kipróbáltam közben, de ami maradt biztos elhasználom még!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

nyunyi15

2017. április 5.

Imádtam! Az állaga meglepően sűrű, mégis könnyen el lehet oszlatni a hajon. Már hajmosás közben érezhetően simább tőle a haj. Mivel hosszú és göndör a hajam, az vált be a legjobban, ha úgy fésülöm ki a hajam, ha rajta van a pakolás, sokkal könnyebb dolgom volt úgy. Az illata "hivatalosan" cseresznye, de szerintem inkább marcipános konyakmeggy... :)

Nagyon sokáig elég...néha kicsit megunom, akkor mást használok, de aztán visszatérek hozzá, és persze ár-érték aránya is tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.