Lalique

Ár:   7990 Ft és 10 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DFI, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   7990 Ft és 10 690 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kisdás éve: 2014

Illatkategóraia: virágos-gyümölcsös chypre

Illatösszetevők: barack, frézia, bergamott, rózsa, jázmin, gardénia, szantálfa, pacsuli, pézsma

Orrok az illat mögött: Michel Almairac és Mylene Alran

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

DFI

2018. május 31.

Kedves Karakumsivatag krémmániás kolléganő jóvoltából szert tettem egy példányra: mintából tényleg Gucci Rush, de felfújva már korántsem nagy a hasonlóság inkább azt mondanám, hogy nyomokban GucciRusht tartalmaz. Ez szúrósabb, a Rush sokkal lágyabb, de most 30 fok van, lehet kell neki a hűvösebb időjárás. Egyenlőre hármast adok.
Aki a Rusht keresi annak melegen ajánlom az Al-Rehab Rasha-t, amely összetéveszthetően ugyanaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 31.

karakumsivatag

2018. január 3.

Kedvenc internetes parfümériámból sikerült jó áron lecsapni egy teszter változatra. Hónapok óta vágyakozom rá, de az eredeti árát sokalltam. Sajnos mintát nem próbáltam, vak vásárlás volt. Hát nem vagyok teljesen elégedett, hiába a kedvező ár. Elsősorban a gyönyörűséges csomagolás vonzott és a márkanév. De az összetevők alapján, főleg a pacsuli, a vészvillogóm bekapcsolhatott volna, hogy ez nem az én ízlésemnek megfelelő. Valahogy a piros szín alapján én mindig valami bújós illatra asszociálok, pedig megtanulhattam volna, hogy nem csak a cseresznyés-almás-málnás süti illatok lehetnek piros üvegben, hanem a pacsulis illatok is. Amikor a csomit kibontottam, az összes mintát kipróbáltam, és a teljes illatkavalkádban ez tűnt a legsemmitmondóbbnak. Valami kis gyengusz nyári parfüm benyomását tette rám. Fújtam a sálamra, hogy másnap tiszta orral is tudjam tesztelni. Hát reggelre aztán előjött a dög:( Szúrós pacsuli, egyelőre nem igazán tetszik, nem ezt vártam. Egyszer próbáltam a Gucci Rush-t, az sem szerettem, de van némi hasonlóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. augusztus 15.

Ajándék mintát próbáltam ma. Üvegből finom, bőrön a fejillat és a szívillat se nagy szám, de a leszáradását meg tudnám szeretni, finom fűszeres pacsuli. Kicsi a hatósugara, de csak iicpicit kentem. És magam sem hiszem, de nagyon emlékeztet az Allure Sensuelle-re. Persze nem pont olyan, nem olyan mély és átható, de mégis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

astarta

2016. június 13.

Vakon rendeltem elég jó áron. Olyan kellemes kis illat, de számomra semmi különös, tetszik benne a barack, de annyira erötlen, hogy 2 perc után semmit nem érezni. Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Piri11

2015. szeptember 9.

Minta alapján írom a véleményem. Először finom barack illata van, majd valóban bergamott, amit egy krémes kicsit édes illat követ, ami engem egy süti illatra emlékeztet. Ezután előbújik a pacsuli, először csak gyengén, majd egyre erősebben, és az illat számomra egyre "szappanosabbá" válik, amit én nagyon szeretek. Végső leszáradásában mély pacsulis illat lesz, amitől teljesen odavagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Vaslady

2015. augusztus 24.

Én vagyok az első,aki ehhez a parfümhöz véleményt ir.
Most azon gondolkodom,hogy ennyire nem népszerű,vagy csak nehezen kapható,vagy az is lehet nem túl ismert?
Igazság szerint,én is ismerkedem még a Lalique parfümökkel,és még van pár mintám,próbára is.
Az illat maga 2014-es születésű.
A fragrantican a Gucci Rush-hoz hasonlitják.
Az üvege,kinek hogy,nekem tetszik.
Érdekes.
Nálam bergamott nyitánnyal indul,barack beütéssel.
Ami még jól kivehető,az a patchuli és pézsma,legalábbis az én bőrömön.
Összességében ez egy fehér virágos,patchulis,gyümölcsös,pézsmás illat.
4 csillagot tudok neki adni,és még vár rá pár próba,a hidegebb időben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Én vagyok az első,aki ehhez a parfümhöz véleményt ir.
Az illat maga 2014-es születésű.
A fragrantican a Gucci Rush-hoz hasonlitják.
Az üvege,kinek hogy,nekem tetszik.
Érdekes.
Nálam bergamott nyitánnyal indul,barack beütéssel.
Ami még jól kivehető,az a patchuli és pézsma,legalábbis az én bőrömön.
Összességében ez egy fehér virágos,patchulis,gyümölcsös,pézsmás illat.
4 csillagot tudok neki adni,és még vár rá pár próba,a hidegebb időben.