Lanaform

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. december 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A belga gyár, a Lanaform, Svájcban fejlesztette ki az Anti-Cell gélt, mely kifejezetten a fenék és a combok körül enyhíti a narancsbőr tüneteit, csökkenti a cellulitiszt és a felhalmozott zsírt. Rendszeres használatával gyors és látható eredményt érhet el. A gélt első sorban a fenéken és a combok hátsó részén érdemes alkalmazni, ahol halványítja, megszűnteti a narancsbőrt és a zsírtartalmú lerakodásokat.

• javasolt akár napi 2 alkalommal is használni
  • segít megszabadulni a narancsbőrtől és a zsírlerakódásoktól
  • karcsúsít és feszesít
  • szemmel látható és tapintható hatás